Festivāls "Zobens un Lemess" izziņo pirmās grupas 1

Folk, pagan metal un seno amatu festivāls "Zobens un Lemess" nosaucis pirmās grupas, kas no 8. līdz 10. jūlijam uzstāsies Viesītes novada Lonē, "Bincānu" mājas pļavā pie Saukas ezera.

Par pirmajiem nosauktajiem māksliniekiem kļuvuši: "Rotting Christ" (Grieķija), "Luctus" (Lietuva), "Moribund Oblivion" (Turcija), "Nine Treasures" (Ķīna), "Angis" (Lietuva), "Protean" (Latvija), "Znich" (Baltkrievija).

Paredzēts, ka festivālā “Zobens un Lemess” uzstāsies vairāk nekā 20 muzikālās apvienības, kas muzicē etniskās mūzikas, postfolka, folkroka un folkmetāla stilos, notiks seno amatnieku meistarklases, apmeklētāji varēs klausīties vēsturiski izglītojošas lekcijas, kā arī vērot vēstures rekonstrukcijas klubu paraugdemonstrējumus, bruņinieku cīņas un viduslaiku spēles. Nākošvasar festivālā darbosies arī “Dabas kinozāle”, kur nakts laikā tiks demonstrētas dokumentālās filmas, nakts melnumu kliedēs arī krāšņas uguns skulptūras.

"Zobens un Lemess" pirmo reizi notika šovasar un pulcēja vairākus simtus metālmūzikas cienītājus. Starp galvenajiem viesiem bija Ukrainas grupa "Nokturnal Mortum" un pašmāju  grandi "Skyforger".

Biļetes var iegādāties interneta vietnē "ticketshop.lv". Pirmo simts biļešu cena - 19 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra