Festivāls "Via Baltica" piedāvā abonementu uz koncertiem kamerzālē

Festivāls “Via Baltica”, kas notiks augustā Liepājā un Kuldīgā, piedāvā iegādāties abonementu uz trim koncertiem koncertzāles „Lielais dzintars” kamerzālē. Abonementu jau tagad iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē „bilesuparadize.lv” ar norādi „Festivāls Via Baltica/ abonements kamerzālē”.

Abonementā iekļauti trīs koncerti – 19. augusta koncerts „Demokrātiskā laikmetīgā mūzika” ar klavieru kvartetu „Quadra”, 23. augusta koncerts „Jūra mežā”, kurā piedalīsies izcilie lietuviešu mākslinieki pianists Petrs Geņušs un saksofonists Ļuds Mockūns, un 25. augusta koncerts „Vasaras pērles” ar aizraujošu programmu pianistes Lienes Circenes un čellista Ivara Bezprozvanova izpildījumā. Pērkot biļetes uz katru koncertu atsevišķi, tās kopā izmaksās vismaz 35 eiro, savukārt, abonementa cena ir tikai 30 eiro. Abonementu būs iespējams iegādāties līdz 25. jūlijam.

Šogad festivāla programmā ir izcilu Baltijas valstu mākslinieku kamermūzikas un džeza koncerti Liepājā un Kuldīgā, lietuviešu mūsdienu grafikas izstāde, dokumentāla izstāde "Baltijas brīvības ceļš", kas veltīta vēsturiskās akcijas "Baltijas ceļš" atcerei, Pētera Krilova filmas "Uz spēles Latvija" bezmaksas seanss un „Senās uguns nakts” akcija, kas ik gadu augusta pēdējā sestdienā tiek atzīmēta dažādās apdzīvotās vietās ap Baltijas jūru. Festivāla atklāšanas koncerts notiks ceturtdien, 18. augustā, kad koncertzālē „Lielais dzintars” uzstāsies prestižais igauņu a capella ansamblis „Estonian Voices”.

Biļetes uz visiem festivāla koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un interneta vietnē “bilesuparadize.lv”. Skolēniem, studentiem un pensionāriem tiek piedāvātas atlaides, savukārt bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot sēdvietu, ieeja koncertos ir par brīvu.

Festivāla „Via Baltica” rīkotājs ir nodibinājums “Via Cultura”. Festivāls notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas kultūras pārvaldes un Kuldīgas novada domes finansiālu atbalstu. 
Plašāka informācija par festivālu pieejama interneta vietnē www.viacultura.lv, kā arī sociālajos portālos twitter.com/via_baltica, draugiem.lv/viabaltica un facebook.com.

Pievieno komentāru

Kultūra