Festivāls "LĪVIfest" meklē jaunos izpildītājus

27. augustā Liepājā norisināsies mūzikas festivāls “LĪVIfest 2 – Līvi svin 40”, un tā laikā notiks arī jauno grupu skate.

Latvijā ir jauni mūziķi un grupas, kurām ir pietiekami spēka sagriezt šo pasauli. Un, iespējams, pasaule to tik vien gaida. Vieta, no kuras sākt to mēģināt darīt pa īstam, ir „LĪVIfest” skatuve Liepājā, koncertdārzā „Pūt, vējiņi!”.

 Festivāla idejas autors, grupas „Līvi” līderis Ainars Virga piedāvā iespēju gan pavisam jauniem mūziķiem, kuru vārds zināms vien šauram atbalstītāju lokam, gan tiem, kas jau kāpuši uz lielāku skatuvju dēļiem. Galvenais nosacījums – savs stils.

Uzdevums – izpildīt vienu „Līvu” skaņdarbu savā īpašā manierē, cik vien iespējams, neatkārtojot neko agrāk dzirdētu. Taču tā kā katrai grupai uzstāšanās laiks dots līdz desmit minūtēm, iespējams publikai ļaut sadzirdēt un ieraudzīt arī kādu no saviem darbiem. Varbūt tieši no šīs leģendārās un daudzu brīnumu dzimšanu piedzīvojušās skatuves jūras vēji to var aiznest negaidīti patīkami tālu.

“Šī skate jaunajiem ir iespēja parādīt sevi citiem, gan arī gūt skatuves pieredzi un dibināt jaunus kontaktus,” Ainars Virga ir pārliecināts, ka atbalstīt jaunos mūziķus ir ļoti svarīgi.

Lai pieteiktos skatei, mūziķiem jāsazinās ar „LĪVIfest2” radošo komandu, sūtot ziņu uz e-pastu livisvin40@gmail.com.

Pielikumā jāpievieno apraksts par mūzikas grupu vai izpildītāju un divu dziesmu ieraksti – viena oriģināldziesma un viena mūziķu aranžēta grupas “Līvi” dziesma.

Nolikums atrodams radio SWH mājas lapā, sadaļā “Priekšnams” kā arī “LĪVIfest2 - „Līvi” svin 40” lapā „Facebook”. Pieteikties iespējams līdz 10. augustam.

Tas ir laiks, kad zvaigznes krīt visbiežāk, savā vietā debesīs citu pēc citas uzraujot vēlēšanās. Tur tās tiecas piepildīties un sākt skanēt, un padarīt laimīgus ļaudis, kas līdz šim vēl nav dzirdējuši visu to vienreizējo, ko tieši Tu vari pasaulei dot!

http://www.radioswh.lv/2016/04/festivals-livifest-ii-latvijas-republikas-jauno-grupu-un-izpilditaju-skates-nolikums/

https://www.facebook.com/L%C4%AAVIfest-2-L%C4%ABvi-svin-40-1694169557468091/

Pievieno komentāru

Kultūra