Festivāls "Kilkim Žaibu" atsakās no plastmasas glāzēm un piedāvās īpašo alu

Baltijas lielākais smagās mūzikas un seno tradīciju festivāls "Kilkim Žaibu 2015" šogad saviem viesiem Žagarē piedāvās speciāli festivāla vajadzībām brūvētu alu, kas tā arī sauksies - "Kilkim Žaibu" Alus! Pirmo reizi festivāla vēsturē tajā vairs netiks lietotas plastmasas glāzes.

"Tas ir bijis sens mūsu sapnis, izgatavot savu firmas alus šķirni. Sadarbībā ar lielāko Lietuvas mājražotāju alus firmu "Dundulis", šogad tas beidzot ir realizējies dzīvē! Tas ir viegls, atsvaidzinošs gaišais alus, ar dzintara nokrāsu, ražots tikai no izejvielām, kas atrodamas Lietuvas dabā! Nekādu konservantu, nekādu ārzemju piegaršu," stāsta festivāla organizators Daivids Kurlis.

Viņš norāda, ka fani varēs iegādāties un baudīt arī vismaz 20 citu veidu Lietuvas un Čehijas alus šķirnes - piemēram "Raudonieji dobilai", "Varniukai", "Daujotai" un citas! Alus cenas par puslitru būs sākot no 1.50 eiro, firmas alus maksās 1,80 eiro. Pilnīgi visi ali tiks pasniegti speciālās depozīta "Kilkim Žaibu" glāzēs ar festivāla logo.

"Tas arī ir pirmo reizi festivāla vēsturē! Vairāk nekādu vienreizējo plasmasas glāžu. Mēs gribam lai Kilkim Žaibu ir ekoloģisks festivāls, un tas tiek darīts cienot Māti Dabu un Lietuvu!" uzsver organizators.

"Kilkim Žaibu" 26. un 27. jūnijā norisināsies Latvijas-Lietuvas pierobežā, Žagarē, 90 kilometrus no Rīgas. Festivāla galvenā grupa šogad ir Šveices dark metal apvienība "Triptykon".


Pievieno komentāru

Kultūra