Festivāls "Kilkim Žaibu 2016" atgriezīsies Varņu ciematā

Lielākais Austrumeiropas smagās mūzikas un seno tradīciju festivāls "Kilkim Žaibu" nākamgad pēc viena gada pārtraukuma Lietuvā atgriezīsies Varņu ciematā.

Visi Līgo svinēt gribētāji no Latvijas no 23. jūnija līdz 25. jūnijam aicināti uz Varņu ciematu Lietuvā, kur skaistā Lūkstu ezera krastā jau 17. reizi notiks festivāls "Kilkim Žaibu". Tas katru gadu pulcina vidēji ap 1500 folka un smagās mūzikas fanus no visas Baltijas un Eiropas, vēstīts festivāla mājaslapā.

Festivālā skanēs izmeklēta smagā metāla mūzika visām gaumēm, muzicēs un uzstāsies daudzas Baltijas folkloras kopas, notiks seno cīņu klubu paraugdemonstrējumi, tirgosies daudzi amatnieki. Būs daudz vietas fiziskajām aktivitātēm (futbols, basketbols, volejbols, iespējama laivu un katamarānu īre), slāpes varēs veldzēt ar gardiem lietuviešu aliem no firmas "Dundulis". Tiks kurināti Jāņu ugunskuri un skanēs dziesmas līdz rītam draudzīgā atmosfērā.

Programma
23. jūnijs – ierašanās festivālā, Jāņu ugunskuru iedegšana, spēles un senie danči, Baltijas folklora.
24. jūnijs – folkloras kopas, seno cīņu demonstrējumi, folk un pagan metāla grupas.
25. jūnijs – spēcīgs pagan, black un thrash metal koncerts.

Pirmās 300 biļetes uz festivālu ir par speciālu pirmo cenu uz visām trim dienām - 25 eiro. Tās ir nopērkamas "Biļešu Servisa" kasēs.

Šogad festivāls sakrīt ar citu neparastu notikumu Lietuvas muzikālajā dzīvē, jo Kauņā 23. jūnijā uzstāsies pasaulslavenā angļu "heavy metal" grupa "Iron Maiden". Festivāla organizatori ir padomājuši par apmeklētāju ērtībām, kuri plāno apmeklēt slavenās grupas koncertu. Pēc koncerta turpat no halles tiks organizēti speciāli autobusi uz "Kilkim Žaibu".

Pievieno komentāru

Kultūra