Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Festivāla "Summer Sound Liepāja 2011" laikā būs skeiteru sacensības

Festivāla "Summer Sound Liepāja 2011" laikā, 23. jūlijā, notiks sacensības skeitborda slalomā "Baltic Sea Cup Liepāja 2011", informē festivāla direktors Uldis Akselrods.

Sacensības norisināsies Jūrmalas ielā pie Liepājas pludmales parka. Sacensības organizē biedrība "Old school skateboard guys". Piedalīsies braucēji no Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Somijas, Zviedrijas. Sacensību sākums plkst.12

Kā informē viens no sacensību organizētājiem un biedrības "Old school skateboard guys" valdes loceklis Gints Ruperts, sacensības Liepājā norisināsies ar Liepājas Sporta pārvaldes finansiālu atbalstu un pulcēs nopietnus šī sporta veida pārstāvjus. Savu dalību sacensībās apstiprinājis pasaules čempions skeitborda slalomā Jānis Kuzmins, kurš 2010. gadā sasniedza jaunu Ginesa rekordu skeitborda slalomā 100 ķegļu distancē. Liepājas sacensībās piedalīsies arī vairāki Eiropas čempioni.

Sacensības norisināsies trijās dažādās disciplīnās – kaitā, speciālajā slalomā un skeitborda augstlēkšanā. Kā sola sacensību organizētāji, tad būs arī iespēja sacensības piedalīties cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Tiks organizētas ātruma sacensības braukšanai ratiņkrēslos.

Biedrībā "Old school skateboard guys" apvienojušies skeiteri, kas nopietni ar šo sporta veidu aizrāvušies 80.-tajos gados, bet tad pēc pārtraukuma ar „dēļu kultūru” atsākuši nodarboties pēc 2000. gada. Biedrība nodarbojas ar skeitborda sacensību un ar to saistītu pasākumu organizēšanu visas Latvijas mērogā. Liepājā šāda mēroga sacensības tika arī pagājušajā gadā, pulcējot lielu interesentu skaitu. Šogad par sacensību skatītājiem varēs kļūt ikviens festivāla „Summer Sound Liepāja 2011” apmeklētājs.

Atgādinām, ka informācija par mūzikas festivālu „Summer Sound Liepāja 2011” pieejama mājaslapā www.summersound.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra