Festivālā "Summer Sound" ar dīdžejšovu uzstāsies skotu mūziķis un producents Kalvins Hariss

Festivālā "Summer Sound Liepāja 2011" ar dīdžejšovu uzstāsies skotu mūziķis, producents un dīdžejs Kalvins Hariss (Calvin Harris), kuram nupat iznācis singls "Bounce". Mākslinieks kāps uz Pludmales skatuves 23. jūlija vēlā vakarā, un sola festivāla apmeklētājus pārsteigt ar iespaidīgu skaņas un gaismas šovu.

Kalvins Hariss pasaules slavu iemantoja ar singliem "Acceptable in the 80s" un "The Girls", no viņa debijas albuma ar visai izaicinošo nosaukumu – "I Created Disco", kurš iznāca 2007. gadā.

2009. gadā iznāca Kalvina Harisa otrais studijas albums – "Ready for the Weekend", kurš mākslinieka fanus pārsteidza ar bagātīgāku, bet tajā pašā laikā arī komerciālāku skanējumu.

Kalvins Hariss ir ne tikai dziedātājs un mūziķis, bet arī pieprasīts mūzikas producents, par ko liecina viņa sadarbība ar austrāliešu popmūzikas ikonu Kailiju Minogu (Kylie Minogue), amerikāņu dziedātāju Keitiju Periju (Katy Perry), britu reperi Diziju Raskalu (Dizzee Rascal) un citiem māksliniekiem. Reiz Kalvins Hariss noraidījis skandalozās Lady Gaga piedāvājumu sadarboties.
 
Kalvina Harisa jaunākais studijas veikums ir dziesma "Bounce", kas ierakstīta kopā ar amerikāņu dziedātāju Kelis, un izdota kā singls nupat, 12. jūnijā.

Šajā skaņdarbā Kalvins Hariss pats nedzied, bet koncentrējas uz producēšanu. Dziesma būs atrodama arī viņa trešajā studijas albumā.
 
Kādā nesenā intervijā viņš izteicies, ka šobrīd viņam patīk uzstāties ar dīdžejšoviem stadionos, lielās arēnās un brīvdabā.

Pievieno komentāru

Kultūra