Festivālā „Saldus saule” uzstāsies arī vācu grupa „H-Blockx”

Saldū jūlijā gaidāmajā mūzikas festivālā „Saldus saule” uzstāsies arī vācu grupa „H-Blockx”, aģentūrai BNS pavēstīja festivāla rīkotāji.

„H-Blockx” uz festivāla skatuves kāps 8.jūlijā. Šī muzikālā apvienība no Minsteres kļuva slavena deviņdesmitajos gados ar to, ka aizsāka pavisam jaunu mūzikas stilu Eiropā, kuram radās daudz sekotāju.

Grupas pazīstamākie hiti ir dziesmas „The Power”, „Move” vai „Risin High”. Grupa savulaik nominēta MTV Eiropas Mūzikas balvai, kā arī pārdevusi vairāk nekā 750 tūkstošus ierakstu.

Patlaban grupā spēlē Henings Vehlands (Henning Wehland), Stefans Hincs (Stephan Hinz), Tims Humpe (Tim Humpe) un Stefens Vilmkings (Steffen Wilmking). Šādā sastāvā grupa viesosies arī Saldū un izpildīs savus slavenākos gabalus.

Pagaidām festivāls „Saldus saule” atklājis trīs lielos māksliniekus – „Skyforger”, „Lordi” un „H-Blockx”, kuri uzstāsies festivāla pirmajā dienā. Kuras grupas vēl spēlēs „Saldus saulē” pirmajā dienā un kas būs festivāla otrās dienas galvenais viesis, par to organizatori sola paziņot vēlāk.

Festivāls notiks 8. un 9. jūlijā.

Pievieno komentāru

Kultūra