Festivālā "Kilkim Žaibu 2016" uzstāsies pasaules metāla leģendas "Venom"

Lielākā Austrumeiropas seno tradīciju un metāla mūzikas festivāla "Kilkim Žaibu" galvenie viesi būs pasaules mēroga metāla leģendas "Venom". Festivāls Lietuvā notiks jau nākamnedēļ, no 23. līdz 25. jūnijam, piedāvājot lielisku iespēju svinēt Jāņus burvīgā atmosfērā.

Smagās mūzikas leģendārā apvienība "Venom" no Anglijas uzstāsies festivāla "Kilkim Žaibu" trešās dienas noslēgumā - 25. jūnijā. Tas būs grupas pirmais koncerts Baltijas valstīs, informē festivāla organizators Daivids Kurlis.

"Venom" radās 1979. gadā un nākamo pāris gadu laikā ar tagad jau klasiskajiem albumiem "Welcome To Hell", "Black Metal", "At War With Satan" vienpersoniski ielika pamatakmeņus tādiem populāriem metāla stiliem kā thrash, black un speed metal.

Tādas smagā metāla zvaigznes kā "Metallica", "Slayer", "Megadeth" un daudzi citi regulāri piemin "Venom" kā galveno iespaidu savas mūzikas radīšanā ar lielu vēsturisku ietekmi.

https://www.youtube.com/watch?v=c1_ziiyqrPs

Festivāla organizatori aicina visus Līgo svinēt gribētājus no Latvijas ierasties no 23. līdz 25. jūnijam uz Varņu ciematu Lietuvā, kur skaistā Lūksta ezera krastā jau 17. reizi notiks festivāls "Kilkim Žaibu". Tas katru gadu pulcina vidēji ap 2000 folk un smagās mūzikas fanu no visas Baltijas un Eiropas.

Skanēs izmeklēta smagā metāla mūzika visām gaumēm; muzicēs un uzstāsies daudzas Baltijas folkloras kopas; notiks seno cīņu klubu paraugdemonstrējumi; tirgosies daudzi amatnieki. Ir daudz vietas fiziskajām aktivitātēm (futbols, basketbols, volejbols, iespējama laivu un katamarānu īre); slāpes varēs veldzēt ar daudz un dažādiem gardiem lietuviešu mājražotāju aliem.
Tiks arī aizdegti Jāņu ugunskuri un skanēs dziesmas līdz rītam draudzīgā atmosfērā.

Dzīvošana notiek telšu pilsētiņā klusajā zonā, vietējā pilsētā ir viesnīca, festivālā tiks organizēta apsargājama auto stāvvieta.

20160615-1108-kz-17-running-order.jpg


Pievieno komentāru

Kultūra