"Eirovīzijas" nacionālajā atlasē uzvaru prognozē Reinikam vai "Musiqq"

Interneta totalizatoru bukmeikeri augstākās izredzes pārstāvēt Latviju Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā paredz Laurim Reinikam ar kompozīciju “Banjo Laura” un apvienībai “Musiqq” ar dziesmu “Angel in Disguise”.

Kā porgnozē Triobet.com, Reinika izredzes uzvarēt atlases konkursā tiek vērtētas ar 38% varbūtību (likmes koeficents 2.25). Savukārt, tuvākie sekotāji ir apvienība “Musiqq”, kuru izredzes tiek vērtētas ar 30% (2.75).

Savukārt pēc Betsafe.com prognozēm, Par galveno favorīti uzskatāma grupas “Musiqq” kompozīcija "Angel In Disguise", kuras izredzes tiek vērtētas ar nepilnu 40% varbūtību (likmes koeficients 2,30). Laura Reinika dziesmas "Banjo Laura" izredzes uzvarēt Eirodziesmā 2011 tiek tikai vērtētas nedaudz zemāk - ar 35% varbūtību (likmes koeficients 2,40)

Fināls norisināsies 25. februārī un uzvarētājs tiks noteikts ar telefonbalsojuma un žūrijas balsojuma palīdzību. Tā kā ne Reiniks, ne „Musiqq” nebija žūrijas favorītu vidū pusfinālos, tad netiek izslēgtas iespējas uz panākumu arī citiem izpildītājiem, norāda bukmeikeri. Skatītāju un žūrijas balsojuma rezultāti tiks kombinēti ar identiski īpatsvaru.

Pievieno komentāru

Kultūra