Dzimšanas dienas vēlējumi nokļūs uz lielkoncerta "Liepāja Svin" ekrāniem 1

No 27. februāra līdz 8. martam Rietumu Radio ikvienam sniedz iespēju iesūtīt vēlējumus Liepājai 387. dzimšanas dienā. Liepāju sveikt svētkos tiek aicināti ne tikai liepājnieki, bet ikkatrs, kura sirdī mīt liepājnieciskais gars. Katrs, kuram par pavadīto laiku Liepājā palikušas pozitīvas un jaukas atmiņas. Katrs, kurš uzskata, ka Liepājai piemīt īpašs šarms un dvēsele.

Pievieno vēlējumu kā komentāru portāla Draugiem.lv sadaļā Pasākumi - Liepāja Svin un piedalies konkursā! Divi oriģinālākie vēlējumu autori iegūs ieejas biļetes uz lielkoncertu "Liepāja Svin" divām personām.

Visus iesūtītos vēlējumus 17. martā, kad Liepājas Olimpiskā centra Arēnā otro gadu pēc kārtas skanēs lielkoncerts "Liepāja Svin", pasākuma apmeklētāji varēs lasīt uz skatuves lielajiem ekrāniem. Pievienojies sveicēju pulkam un kļūsti par svētku viesi!

Biļetes iespējams iegādāties Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Liepājas Teātrī, tirdzniecības centrā RIMI Ostmala, Liepājas Olimpiskajā Centrā, un "Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā. Biļešu skaits ierobežots.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Linda_Brudere

Pievienot apsveikumu Liepājai dzimšanas dienā iespējams, izmantojot linku:
http://www.draugiem.lv/ev/18378501/news/?p=6573205

pirms 8 gadiem, 2012.02.27 11:27

Kultūra