Dzejas dienu noskaņās aizputnieki pulcējas pie Mārtiņa Freimaņa kapa 3

Dzejas dienu noskaņās pie pāragri mūžībā aizgājušā aizputnieka, mūziķa un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa kapa notika Dzejas un dziesmu pasākums. To sarīkot ierosināja Aizputes vidusskolas skolēni kādreizējo Mārtiņa skolotāju vadībā.

Aizputnieki uzskata, ka viņi iedibinājuši jaunu tradīciju. Ja rīdzinieki Dzejas dienās var pulcēties pie Raiņa, tad aizputnieki turpmāk katrās Dzejas dienās nolēmuši pulcēties pie Mārtiņa kapa Misiņkalna kapos – gan dziedāt, gan skaitīt viņa dzeju.

Mārtiņa pirmā mūzikas skolotāja Vineta Snipke teic, ka viņai patīk visas Mārtiņa dziesmas, bet ar tām ir "grūta lieta". Kad tās sāk dziedāt atklājas, ka nodziedāt var tikai dažas.

VIDEO skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

aizputniece

Es vispār uzskatu, ka kopumā aizputniekiem vajadzētu sarosīties un iet tautās ar dzeju. Veidot literātu tikšanās vakarus, dalīties savos darbos, rīkot dzejas lasījumus un mūzikas vakarus. Sapulcēt kopā tos, kas raksta dzeju, prozu u.c gara darbus. Jāstiprina kopā tos, kas raksta. Kāpēc gan ne? Tikai īsti nerodu atbildi, kas to varētu uzņemties, vadīt.

pirms 8 gadiem, 2012.09.18 20:08

Kultūra