Dzejas dienu izskaņā notiks akcija "Liepājnieku dzejtramvajs"

Piektdien, 23. septembrī, pulksten 19 Liepājā no tramvaja pieturas Kurzemes skvērā, pretī tirdzniecības namam „Kurzeme”, Ezerkrasta virzienā savu reisu uzsāks „Kultūras tramvajs” ar Dzejas dienu mēneša akciju „Liepājnieku dzejtramvajs”.
 
Akcija ilgs no pulksten 19 līdz pulksten 20, izbraucot pilnu apli cauri pilsētai ar Liepājas dzejniekiem. Tramvaja numurs 233. Dzeju, dziesmu, balsis, skaņu, vārdu, noskaņu Dzejtramvaja reisā sniegs dažādu paaudžu pilsētas dzejnieki, mūziķi, dziesminieki, informē Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas birojs.

Akciju „Liepājnieku dzejtramvajs” organizē Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas birojs, atbalsta Liepājas sabiedriskais transports un Liepājas tramvajs.

„Liepājnieku dzejtramvajs” ir viens no pēdējiem Dzejas dienu pasākumiem pilsētā. Dzejas dienu mēnesi šogad Liepājā noslēgs Kurzemes dzejas diena – 2016, kas pulcēs dzejniekus un viesus dažādos pasākumos un literārās aktivitātēs Liepājas muzejā, Tējas istabā, Pop/rok skolā un citviet pilsētā no visas Kurzemes.

Pievieno komentāru

Kultūra