Diseldorfā noskaidroti pirmie Eirovīzijas finālisti

Otrdienas, 10. maija, vakarā Vācijas pilsētas Diseldorfas „Esprit” arēnā norisinājās Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa pirmais pusfināls, kurā tika noskaidroti pirmie desmit Eirovīzijas fināla dalībnieki.

Par uzvaru Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā sacentīsies Serbijas pārstāve Nina ar dziesmu „Čaroban", krievu dziedātājs Aleksejs Vorobjovs ar dziesmu „Get You”, Šveices dziedātājas Anna Rossinelli izpildītā dziesma „In Love For A While", Gruzijas rokgrupa „Eldrine” ar dziesmu „One More Day”, somu dziedātājs Paradise Oscar ar kompozīciju par planētas glābšanu „Da Da Dam”, Islandes apvienība „Sjonni's Friends” ar dziesmu „Coming Home”, ungāru dziedātāja Keitija Vofla ar dziesmu „What About My Dreams?”, lietuviešu dziedātāja Evelīna Sašenko ar romantisko balādi „C'est Ma Vie", Azerbaidžānas duets Ell/Nikki ar dziesmu „Running Scared" un grieķu mūziķi Loucas Yiorkas feat. Stereo Mike ar kompozīciju „Watch My Dance".

Ceturtdien, 12. maijā, norisināsies Eirovīzijas otrais pusfināls, kurā līdz ar citu valstu pārstāvjiem startēs arī Latvijas mūziķi „Musiqq” ar dziesmu „Angel In Disquise”, duets uzstāsies ar 17. kārtas numuru. Pirms otrā pusfināla plkst.21:15 LTV1 programmā būs jau tradicionālais „Eirovīzijas” „iesildīšanas” raidījums „Latvija, turam īkšķus!”. To vadīs Eirovīzijas nacionālajā atlasē iepazītais trio: LTV sporta žurnālists un Eirovīzijas “seja” Uģis Joksts, mūziķi un bijušie Eirovīzijas dalībnieki Valters Frīdenbergs un Jolanta Strikaite.

Pievieno komentāru

Kultūra