Diena pirmā Latvijā prezentē laikraksta aplikāciju Apple produktiem

Diena ir pirmais laikraksts Latvijā, kurš ar aplikāciju AppStore pieejams planšetdatoru iPad un mobilo tālruņu iPhone lietotājiem. Aplikācija tiks izplatīta bez maksas un tā darbosies iPhone, iPad un iPod Touch ar iOS, kas nav vecāka par vecāku par 3.2 versiju.

"Mēs attīstāmies kopā ar saviem lasītājiem, jo, ņemot vērā paradumu maiņu un ziņu iegūšanas veidus, mēs varam piedāvāt noderīgu un aktuālu informācija ne tikai papīra formā un portālā Diena.lv, bet no šodienas, 16. maija, arī izmantojot aplikāciju AppStore – http://bit.ly/iubCJy", pauž Dienas mediju galvenais redaktors Guntis Bojārs.

"Turklāt aplikācijas lietotājiem laikrakstu un žurnālu jaunākie numuri būs pieejami ātrāk nekā drukātie izdevumi," norāda G.Bojārs.

Lai iepazītos ar izdevuma jauno formātu, lietotāji var bez maksas lejupielādēt un lasīt trīs laikraksta Diena numurus vai tā pielikumus – žurnālus SestDiena un IZKLAIDE.

Dienas mediji IT/IS attīstības vadītājs Armands Avotiņš norāda, ka laikraksta Diena un tā žurnālu iPad un iPhone versijas abonēšana vai atsevišķu numuru iegāde būs lētāka, nekā pērkot vai abonējot drukāto izdevumu, viena numura cena – 0.79 EUR, abonēšana mēnesim – 8.99 EUR.

Aplikāciju varēs lejupielādēt un lietot visā pasaulē, un maksājums būs attiecīgās valsts AppStore valūtā. Papildus aplikācijas abonentiem būs neierobežota pieeja laikraksta un tā pielikumu arhīvam.

Lietojot aplikāciju, visus izdevumus ir iespējams iegādāties divos veidos: atsevišķu izdevumu pirkšana vai pamata abonements. Atsevišķu izdevumu pirkšana ietver iespēju iegādāties jebkuru laikraksta Diena numuru – gan tekošo, gan arī arhīvā esošo, un iegādātais laikraksta numurs būs pieejams uz ierīces, kurā šis izdevums iegādāts.

Savukārt, pamata abonements ietver laikraksta Diena, kā arī tā žurnālu SestDiena un IzklaideTV abonementu, kas sniedz pieeju visiem izdevumu numuriem – gan tekošajiem, gan arhīvā esošajiem. Ar abonenta kontu abonementam iespējams piekļūt no jebkuras klienta iOS ierīces.

Abonements ir beztermiņa, tādēļ tas katru mēnesi automātiski atjaunosies. No abonementa iespējams atteikties jebkurā brīdī saskaņā ar AppStore noteikumiem.

Pievieno komentāru

Kultūra