"Deep Forest" koncerta dienā biļetēm īpaša atlaide

Koncerta dienā, 21. aprīlī, biļetes uz franču etnoelektronikas un pasaules mūzikas grupas “Deep Forest" koncertu iegādāties ir izdevīgāk. Visām pasākuma biļetēm tiek piemērota īpaša atlaide 20% apmērā. Jau šodien pulksten 19 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāli piepildīs daudzkrāsains unikālo pasaules tautu skaņu sajaukums, informē Liepājas Olimpiskā centra sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.

Tikai franču etnoelektronikas un pasaules mūzikas grupai “DEEP FOREST” raksturīgs rokraksts, kas apvieno pasaules etniskās skaņas un mūsdienīgus ritmus, padara Ēriku Mukē par vienu no nedaudzajiem elektroniskās mūzikas pionieriem. Viņa augsti novērtētā daiļrade noteikusi etniski ambientās elektronikas novirzienu, vienlaikus paplašinot pasaules mūzikas jēdziena robežas. Pats mākslinieks uzsver: “Es daudz eksperimentēju ar atsevišķām skaņu, dziesmu un balsu daļām. Šī tehnika ir tikai Deep Forest raksturīgā skanējuma pamatā, tā sirds un dvēsele”.

Karjeras laikā izdoti vairāk nekā 10 miljoni Deep Forest albumu, iegūstot Zelta, Platīna vai pat Dubultplatīna statusu Lielbritānijā, ASV, Vācijā, Francijā, Austrālijā, Japānā un virknē citu valstu. Deep Forest sadarbojušies ar Pīteru Geibrielu, Džo Zavinilu, Neni Čeriju, Apollo 440 un daudziem izciliem dziedātājiem un mūziķiem.

Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīze” kasēs, Liepājas Olimpiskā centra biļešu kasē, kā arī internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/event/46628. Atlaide tiek piemērota visām biļetēm, neatkarīgi no iegādes vietas.

Pievieno komentāru

Kultūra