Decembris Tējas istabā

Kurp tas laiks skrien? Nesaprotu... Arī noskaņa nav ne balta, ne pūkaina. Tomēr kaut kur aiz mākoņa maliņas eņģelītis sēž, un zvaniņi skan, vēstot par brīnumu, kurš tuvojas. Vai dzirdi? Ziemassvētki nāk...

Tējas istabas veikaliņā rūķi gan nerosās, taču dāvanas top, un piedāvājumā ir lieliski dāvanu saiņojamie materiāli, papīri, lentītes, maisiņi. Burvīgas dāvaniņas un pārsteigumi saviem mīļajiem - dažādas sveces, eglīšu rotājumi, medus un tēja. Arī pie mums ir eņģeļi - keramikas. Rotas, ar ko greznoties lielajā Jaungada ballē vai kādam dāvināt. Laba izvēle ir DĀVANU KARTE - atnāc un izvēlies dāvanu sev pats.

Tējas istaba piedāvā arī iespēju uzdāvināt radošo darbnīcu saviem draugiem vai silti un īpaši nosvinēt sava darba kolektīva svētkus.

Pie mums varat gan iesaiņot jūsu pašu sagādātās dāvanas, gan pasūtīt jau gatavas dāvaniņas, ko dāvāt saviem mīļajiem.

Un, protams, nāciet uz RADOŠAJĀM DARBNĪCĀM, jo paša gatavotai dāvanai ir cita vērtība. Decembrī būs iespēja apmeklēt DEKUPĀŽU un veidot eglīšu bumbas, darināt ZIEMASSVĒTKU KARTIŅAS, izgatavot ZIEPES no dabīgiem materiāliem, savērt kādu rotu PĒRĻOŠANAS radošajā darbnīcā. Jaunums Tējas istabā - DEKUPĀŽA uz mēbelēm. Sīkāka informācija par visu - www. tejasistaba.lv.

Joprojām nāciet dejot TANGO un GLEZNOT.

Sestdienās plkst.12.30 tiek organizētas nodarbības gleznošanā bērniem un jauniešiem no 10-15 gadiem.

Baltas domas un gaišu prieku iemantot šai lielajā skrējienā, ko par dzīvi sauc!

Jūsu Tējas istaba

Pievieno komentāru

Kultūra