Decembrī "BigFish.LielāZivs" būs svētki "spoži un silti"

8. decembrī dzīvesstila noliktavā BigFish.LielāZivs visas dienas garumā notiks svētku svinēšana SPOŽI UN SILTI.

Programmā paredzēti daudzi skaisti pasākumi, kā Jolantas Ozollapas jaunākās kolekcijas modes skate EŅĢEĻA PIESKĀRIENS, AndeleMandele.PērļuMedības ,Liepājas mākslinieku izstādes KLUSĀ DABA atklāšana, baleta uzvedums PRIEKA NOSLĒPUMS, CHERRY PICKING krāsainās gaismas virtenes, Ziemassvētku eglīšu tirdzniecība, eglīšu  rotājumu krāsošanas darbnīca bērniem, muzicēs Ivo Grīsniņš- Grīslis utt.

Modes dizaineres Jolantas Ozollapas jaunāko tērpu un aksesuāru modes skate EŅĢEĻA PIESKĀRIENS
Ja tērpiem un aksesuāriem var pielāgot apzīmējumu mākslas darbi, tad, šādu raksturojumu noteikti ir pelnījusi modes dizainere Jolanta Ozollapa, kuras modes skates vienmēr izraisa neviltotu apbrīnu, cieņu un ir plaši apmeklētas.

Liepājā dzīvesstila noliktavā BigFish  8.decembrī,  būs ekskluzīva iespēja pašiem pirmajiem redzēt modes skati- mākslinieces  jaunāko veikumu, kurā būs vairāk kā divdesmit jauni kolekcijas tērpi- eleganti kašmira mēteļi, izšūti zābaki, viegli gaistošs zīds, mežģīnes, barokāli materiāli, grezni izšuvumi.Tērpties pārliecinoši un eleganti, reizē saglabājot šarmu un sievišķīgu noslēpumu, ir katras sievietes sapnis.  Skates laikā būs iespēja tērpus aplūkot un arī iegādāties. Pēc Liepājas, modes skate 15. decembrī būs skatāma arī Rīgā.
 
AndeleMandele. PĒRĻU MEDĪBAS. ZIEMA.SVĒTKI
 
8. decembra Pērļu Medību tēma: Ziema.Svētki, kur dalībnieces ir aicinātas piedāvāt pircējām savas svētku Jaungada un Ziemassvētku balles spožās drēbes, kā arī apģērbu, apavus, kas sildīs mūs drēgnajos ziemas vakaros.

Arī šoreiz aicinām pieteikties dalībnieces no visas Latvijas, jo plašajā dzīvestila noliktavā Big Fish atradīsies vieta 50 dalībniecēm!  Pērļu Medībās piedalās dalībnieces ar savu drēbju skapju saturu un iemaina vai  izpārdot savus apģērbus , aksesuārus , apavus par ļoti izdevīgām cenām. Vidējā cenu amplitūda svārstās no 1-10 LVL. .  Tas ir lielisks veids, kā atsvaidzināt savu garderobi vai arī atbrīvoties no lietām, kas jums vairs neder,  ir morāli novecojušas, savukārt Pērļu Medniecēm Tava lieta var būt īsts atradums! Andelē darbosies arī labdarības stūris, kur neizpārdotās lietas dalībniecēm būs iespējams ziedot kādam , kam tās vēl vairāk ir nepieciešamas.

Pieteikšanās Ziemas Pērļu Medībām: liva.jaunozola@gmail.com  Dalības maksa : bezmaksas

Baleta uzvedums PRIEKA NOSLĒPUMS

Ar skaistu priekšnesumu un košiem tērpiem uzstāsies visas Liepājas Ba;eta un Deju studijas 60 balerīnas. Vadītāja Ingrīda Lūre

KLUSĀ DABA - Liepājas mākslinieku gleznu izstādes atklāšana

Izstādes dzīvesstila noliktavā BigFish kļuvušas par labu tradīciju. KLUSĀ DABA būs pēc skaita otrā izstāde, kurā piedalās daudzi pazīstami un iemīļoti Liepājas mākslinieki, visus interesentiem darbus iespējams iegādāties. Izstādes kurators Aivars Kleins.

CHERRY PICKING - krāsainās gaismas virtenes

Gaismas virtenes ir  pilnas gaišu sajūtu un jautrības, tās ieguvušas neviltotu atzinību un popularitāti, ļaujot katram pašam eksperimentēt ar sev tīkamāko krāsu un sajūtu gammu. www.cherrypicking.lv.

Liepājas Kultūras pārvalde

Pievieno komentāru

Kultūra