Dāvina ieejas biļetes uz lielkoncertu "Liepāja svin"

18. martā Liepāja svinēs 388. dzimšanas dienu. Lai vairotu svētku sajūtas pilsētas iedzīvotājos, Liepājas jubilejas mēnesī dāvanas saņems arī liepājnieki.

Rietumu Radio informē, ka par tradīciju kļuvusi lielkoncerta ieejas biļešu dāvināšana Liepājas Bērnu nama bērniem un bērniem ar īpašām vajadzībām. Ir svarīgi palīdzēt tiem, kuriem citos apstākļos nebūtu iespējams lielkoncertu apmeklēt. Gan cilvēki ar īpašām vajadzībām, gan bērnu nama audzēkņi varēs baudīt  kvalitatīvu mūziku, svinēt svētkus un kaut uz brīdi aizmirst savas ikdienas rūpes.

Par godu Liepājas 388. jubilejai lielkoncerta "Liepāja svin" apmeklētājus priecēs gan "Liepājas Sudraba viļņu koris", grupa "The Hobos", "Musiqq", gan Ivo Fomins un "Turaidas Roze". Starplaikos pasākuma apmeklētājiem tiks sniegta iespēja piedalīties konkursos un laimēt sponsoru sagatavotās balvas.
 
"Liepāja svin" biļetes iespējams iegādāties Liepājas Olimpiskajā centrā, tirdzniecības centrā "RIMI" Ostmala, Liepājas Latviešu biedrības namā, Liepājas Teātrī,  internetā – www.bilesuparadize.lv un "Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā.  Tuvojoties koncertam, biļešu cena sadārdzināsies.

Linda Brūdere
Rietumu Radio pārstāve

Pievieno komentāru

Kultūra