Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cīravas bērnudārzā sarīko Sveču dienu

Cīravas pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis” vadītāja Iveta Laumane pastāsta, ka nu jau vairākus gadus pēc kārtas katras grupas skolotājas organizē tematiskus pasākumus visam bērnudārzam.

Pagājušajā gadā galvenie gada uzdevumi bija saistīti ar bērnu fizisko attīstību, tāpēc tika organizētas ļoti interesantas sporta izpriecas.

Šogad par savu darba virzienu skolotājas izvēlējušās latviešu tautas tradīcijas un to iedzīvināšanu ikdienā.

Šogad katras grupas skolotājas ir izvēlējušās novadīt pasākumu, kas saistīts ar mūsu senču tradīcijām.
Ziemassvētkus, Lieldienas, Līgo svētkus svin katrā ģimenē, taču vairāk jāuzzina vairāk par mazāk zināmām un populārām dienām.

2.februārī - Sveču dienā - bērni uzzināja tautas ticējumus par dabas vērojumiem, tautas dziesmas un arī to, ka sveču dienā nevar matus ķemmēt, jo tad tie būs stīvi un izspūruši. Visi var apskatīties sveču un svečturu izstādi un arī bērnu rokdarbus, kas darināti šodien, Sveču dienā.

Bērni jau gaida nākošo svinamo dienu - Meteni, kad visiem jāvizinās ar ragavām no kalna.

Pievieno komentāru

Kultūra