"Čiekurkausā" garlaicīgi nebūs

Jau ziņojām, ka Nīcas Jauniešu centrs sadarbībā ar tūrisma informācijas centru, kultūras namu, pieaugušo izglītības centru un sporta skolotājiem 11. augustā Bernātos "Metalurga stadionā" un pludmalē trešo gadu organizēs sporta pasākumu "Čiekurkauss 2012", aicinot aktīvi atpūsties dažāda vecuma ļaudis.

Tagad organizatori publicējuši pasākuma programmu, tā pieejama pievienotajā failā.

No desmitiem rītā sāksies reģistrācija, bet pasākuma atklāšana būs plkst.10.45, informē Nīcas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime.

Vienlaicīgi notiks dažādas aktivitātes: pludmales volejbols, komandu stafete un aktivitātes bērniem, kam sekos basketbola stafetes un soda metieni, šķēršļu joslas pieveikšana ar velosipēdiem. Pēc pusdienu spēka zupas nobaudīšanas turpināsies čiekuru ātrlasīšanas un mērķī mešanas sacensības. Būs arī darts, frīzbijgolfs, superminifutbols un īstais futbols. Sacensību noslēgumā notiks apbalvošana un plkst.20.00 – diskotēka svaigā gaisā Metalurga stadionā kopā ar dīdžeju no Priekules.

No Nīcas un Otaņķiem uz pasākuma vietu un atpakaļ kursēs pašvaldības autobuss.

Pasākumu atbalsta Nīcas novada dome, SIA "Nīcas Rukši", SIA "Auda-T", Piejūra, viesnīca "Jūrnieka ligzda", viesu nami "Atmatas" un "Šķilas".

Pievieno komentāru

Kultūra