Ceturtdien Liepājā atklās izstādi "Karosta – Fotoosta"

Ceturtdien, 8. decembrī, pulksten 17.17 Liepājas Olimpiskajā centrā ar svinīgiem tostiem, Karostas cietuma bufetes uzkodām, konkursiem un pārsteiguma balvām tiks atklāta starptautiska fotoizstāde "Karosta - Fotoosta".

16 autorus vieno spēja saskatīt skaisto Karostas pilsētvidē. Izstādē izmantoti arī darbi, kas tapuši radošās nometnes "Karosta – Fotoosta 2011" laikā.

Radošā nometne notika Karostā 2011. gada augustā. Nometne paredzēta kā jauna tradīcija Karostā, un 2012. gadā tās norises laiks būs no 13. līdz 17. jūnijam.

Fotoizstādi sadarbībā ar Liepājas foto studiju "Fotast" rīko Karostas glābšanas biedrība (KGB). 2012. gada septembrī apritēs 10 gadi kopš KGB uzsāka savu darbību, Karostas cietumā noorganizējot pirmo izrādi "Aiz restēm".

Ar fotoizstādi KGB uzsāk sava jubilejas gada atzīmēšanu.

Fotoizstāde Liepājā būs apskatāma decembrī, pēc tam tā ceļos tālāk uz Kuldīgu, Aizputi, Ventspili, Talsiem, Rīgu. Karostas glābšanas biedrība 2012. gada tūrisma sezonā savu jubileju un 10 Karostas cietuma "brīvības gadus" atzīmēs ar vairākiem bezmaksas pasākumiem, jauniem oriģināliem pakalpojumiem un speciāliem jubilejai veltītiem suvenīriem.

Pievieno komentāru

Kultūra