"Cacophonics" aicina uz prezentācijas koncertu klubā "Fontaine Palace"

"Cacophonics" piedāvā lejupielādēt savu jauno minialbumu par velti un aicina uz prezentācijas koncertu 4. jūnijā Liepājas klubā "Fontaine Palace".

Pop punk grupa Cacophonics laiž klajā savu jauno ierakstu - EP "Thank You for adding us", ko atzīmē ar koncertiem vairākās Latvijas pilsētās. Prezentācijas koncertā sestdien 4. jūnijā Liepājā Fontaine Palace, kurā Cacophonics nav viesojušies divarpus gadus, uzstāsies arī viena no vadošajām Maskavas ska-skate grupām Plush Fish.

Jaunais 4 dziesmu minialbums ir salīdzinoši nedaudz smagāks kā grupas iepriekšējie ieraksti, un, lai gan ieturēts grupas tradicionālajā pop punk manierē, tanī vairāk ir jūtama ietekme no hardcore, kā arī trash žanriem. Savukārt albuma nosaukums radies, ironizējot par sevis un daudzu līdzīga līmeņa grupu paņēmieniem sociālajos tīklos, cenšoties atrast jaunu klausītāju auditoriju. Interneta komunikācijas tēmai veltīta arī viena no jaunajā albumā iekļautajām dziesmām.
Ieraksts tapis sadarbībā ar skaņu inženieriem Gintu Lundbergu un Ģirtu Laumani studijās "Fenikss" un "Hodila Records".

Prezentācijas koncertā 4.jūnijā grupas dalībnieku vienisprātis vismīļākajā Latvijas klubā -  Fontaine Palace Liepājā -  kopā ar Cacophonics uzstāsies arī vadošā Maskavas ska-skate grupa Plush Fish. Uzstājusies neskaitāmos koncertos un festivālos Krievijā un citās NVS valstīs kopā ar tādām grupām kā Vanilla Sky (Ita), The Gammits (ASV), P.O.BOX (Fr), Tarakani, Spitfire (Ru). Ievērības cienīga ir grupas neaptverami enerģiskā uzstāšanās, kā arī savā mūzikā izmantoto žanru daudzveidība, to vidū funk, reggae, hip hop, emo un hardcore, savukārt dziesmu teksti noteikti neatstās vienaldzīgus grupas Leningrad daiļrades cienītājus. Tāpat grupas dalībnieki bieži redzami dažādos projektos un šovos Krievijas televīzijā.

Jauno Cacophonics albumu iespējams noklausīties, kā arī lejupielādēt grupas mājaslapā www.cacophonics.lv .

Pievieno komentāru

Kultūra