Būs slapjo T-kreklu konkurss, uzstāsies Dairis& Pēteris Upelnieks

Šonedēļ pludmales un kokteiļu bāros "Red Sun Buffet" uzstāsies Dairis&Pēteris Upelnieks un būs slapjo T-kreklu konkurss.

Šo trešdien, pludmales bārā „Red Sun Buffet”, pulksten 23:00 sākums „Student Beach Party”, kurā kā īpašie viesi uzstāsies Pēteris Upelnieks&Dairis. Pēteris Upelnieks, kurš Latvijas sabiedrībai populārs kļuva ar beatbox – vokālo grupu „PeR”, nu jau vairākus mēnešus ir pievērsies hiphop mūzikas producēšanai un sācis sadarbību ar muzikālo apvienību „Kreisais Krasts”. „Kreisā Krasta” viens no dibinātājiem ir Dairis, kurš ar hiphop dziesmu izpildīšanu un sarakstīšanu nodarbojas jau 10 gadus. Abi mūziķi ir uzsākuši kopēju projektu „383”, kā arī ierakstījuši dziesmu „No sirds”, kas iekļauta Daira debijas albūmā „Kam Negadās”.

Piektdien „Novelc kreklu ballīte sadarbībā ar uzvelckreklu.lv”,pasākuma laikā norisināsies slapjo t-kreklu šovs. Sestdien „Havana club Cuba party”, bet svētdien, 17. jūlijā, pulksten 19:00, Liepājas pusmaratona noslēguma koncerts. Uzstāsies Viktors Ellers un Normunds Kalniņš.   

Bez ballītēm neiztikt arī kokteiļbārā „Red Sun Buffet”, Pasta ielā 2. Trešdien, piektdien un sestdien „RnB Parties” no pulksten 23:00.

Ieeja uz visiem pasākumiem bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra