Būs skatāma fotoizstāde "Baltijas ceļš, kas iekustināja pasauli"

Pagājušajā piektdienā, 22. jūnijā, nodibinājums VIA CULTURA parakstīja līgumu ar LR Ārlietu ministriju par ceļojošās foto izstādes "Baltijas ceļš, kas iekustināja pasauli" organizēšanu Liepājā. Izstāde veltīta vēsturiskajai akcijai Baltijas ceļš, kurā rokās sadevusies cilvēku ķēde savienoja trīs Baltijas valstis kopīgos centienos pēc brīvības, informē organizatori.

Izstāde vienlaikus ir gan vēsturiskā notikuma liecības, gan emocionālo pārdzīvojumu atspoguļojums. Katra fotogrāfija ir stāsts par atsevišķu cilvēku un veselu tautu likteņiem. Izstādes kurators ir pazīstamais fotogrāfs Ilmārs Znotiņš.

Šobrīd 40 fotogrāfijas atrodas Kanādā un jūlija beigās tās ceļos uz Latviju. Līdz šim izstāde bijusi skatāma Latvijas vēstniecībās Londonā, Glāzgovā, Tokijā, Minskā un daudzviet citur pasaulē. Pateicoties VIA CULTURA sadarbībai ar LR Ārlietu ministriju un Liepājas muzeju, interesentiem tiek dota unikāla iespēja pirmo reizi šīs fotogrāfijas skatīt arī ārpus Rīgas - festivāla VIA BALTICA laikā.

Izstādes atklāšana notiks 2. augustā Liepājas muzeja filiālē "Liepāja okupācijas režīmos" K. Ukstiņa ielā 7/9 un būs skatāma līdz pat 2. septembrim. Ieeja - bez maksas.

Festivāls VIA BALTICA notiks no 10. līdz 23. augustam Liepājā. Biļetes uz festivāla koncertiem jau pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra