Būs bezmaksas dienas nometne jauniešiem pavasara brīvdienās

Pavasara brīvdienās no 12. līdz 16. martam biedrība "Mākslas kabatas" aicina jauniešus vecumā no 15 – 20 gadiem īstenot projektu "Radošās darbnīcas "Latviešu tautas teikas – tilts no senatnes uz mūsdienām", informē Liepājas Jaunatnes centrs.

Darbošanās paredzētas dažādu tautību Liepājas jauniešiem, kurus interesē skatuves un laikmetīgā māksla, t.sk. perkusijas (ritma nodarbības ar tradicionāliem un netradicionāliem sitamajiem instrumentiem – spaiņiem, slotām, bļodām, katliem un tml.) un informāciju tehnoloģijas - viss tas būs vajadzīgs, lai vienotā izrādē nedēļas laikā izveidotu izrādi par Kurzemes teikām.

Dalībnieku darbošanos vadīs pieredzējuši pasniedzēji, režisori, horeogrāfi un folkloras speciālisti. Lai labāk izprastu stāstus un teikas, viena projekta diena tiks veltīta ekskursijai. Ekskursijas laikā tiks apskatītas dažādas vietas Kurzemē, tās tiks safotografētas, un turpmākajās dienās, izmantojot IT iespējas, tiks sagatavota šo teiku pasniegšana skatītājiem.

Pasākuma noslēgumā jauniešu vecāki, draugi un radi tiks aicināti uz aizraujošu izrādi.

Jaunieši aicināti sūtīt savu pieteikumu ar kontaktinformāciju uz e-pastu daira@jauns.lv līdz 7. martam, savukārt pirmā tikšanās ar dalībniekiem notiks 9. martā plkst.16 Liepājas Jaunatnes centrā, Rožu laukumā 5/6-83.

Pievieno komentāru

Kultūra