Bufete pārtop par teātri

Ceturtdien, 20.oktobrī, plkst. 19:00 Liepājas kokteiļbārā "Red Sun Buffet" uz mākslas platforma Red Sun ART tiks izrādīta teātra izrāde. Pirmo reizi ārpus Rīgas pie saviem skatītājiem dosies aktieri Viktors Ellers un Jūlija Ļaha ar izrādi „Kolekcionārs”.

Šī būs pirmā reize, kad kokteiļbāra Red Sun Buffet telpas Pasta ielā 2, Liepājā, pārtaps par teātra zāli. „Šobrīd Liepāja teātra mākslas cienītājiem piedāvā numurētas sēdvietas, paklājiem klātus gaiteņus un lielu, skaistu izrāžu zāli. Taču ne visi stāsti ir stāstāmi no tribīnes, tāpēc bufetē skatītājiem būs iespēja dzīvot līdzi „Kolekcionāram” daudz personiskāk. Telpa ir maza un būs sajūta, it kā aktieri spēlētu katram individuāli. Arī vide – kokteiļbārs – ir tik neformāla cik vien var būt, lai dzīvot līdzi psiholoģiskajam trillerim netraucētu ne kristāla lustras, ne stīvas apkakles,” stāsta Red Sun Buffet mārketinga speciāliste Laura Stūrīte.

Angļu literatūras klasiķa Džona Faulza pirmais romāns „Kolekcionārs” ir stāsts par Kalibanu, kurš, pirms ķērās pie sieviešu kolekcionēšanas, profesionāli kolekcionēja tauriņus, un mākslas studenti Mirandu. Kalibana piezīmes un Mirandas slepenās dienasgrāmatas saturs ir vieni un tie paši notikumi, kas aprakstīti un apcerēti, raugoties no pilnīgi atšķirīgiem skatu punktiem. Tas ir psiholoģisks trilleris, kas neļauj skatītājam ne mirkli atslābts. Spraigs sižets un niansēta domu analīze. Izrādes režisors Ivars Lūsis izrādē ietverto stāstu raksturo kā bīstamu, aizraujošu un nedaudz perversu rotaļa uz dzīvības un nāves robežas.

Biļetes vēl joprojām ir nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Mākslas platformu Red Sun Art atbalsta Latviešu Radio.

Pievieno komentāru

Kultūra