Brīvdienās Liepājas Olimpiskajā centrā gan smiesies, gan sportos

Nedēļas izskaņā, no 12. līdz 14. janvārim, LOC Olimpiskā centra apmeklētāji aicināti atbalstīt savus favorītus dažāda mēroga florbola, futbola un basketbola čempionātos, savukārt, par humora devu, divu izrāžu garumā, parūpēsies Latvijā zināmais komiķis Jānis Skutelis, informē LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.

Piektdienas, 12. janvāra vakarā, īpaši gaidīti florbola fani, jo LOC sporta zālēs nr. 2 un 3, liepājnieki uzņems pretiniekus FBK "Valmiera", lai aizvadītu savstarpēju cīņu ELVI florbola virslīgas ietvaros. Kopumā turnīrā šogad startē 12 komandas, tostarp Liepājas florbola komanda, kura šajā sezonā tikusi pie jauna nosaukuma - FK “Kurši/Ekovalis”. Ieejas maksas pieaugušajiem 2 EUR, studentiem – 1 EUR, skolēniem līdz 18 gadu vecumam, invalīdiem un pensionāriem, uzrādot apliecību, ieeja bez maksas!

Sestdien, 13. janvārī, LOC Rožu zālē viesosies Latvijā zināmais komiķis, aktieris un režisors - Jānis Skutelis, kurš divās izrādēs liepājniekus un pilsētas viesus iepazīstinās ar savu jauno stāvizrādi “Atkal”. Mākslinieks savu labo humora izjūtu pierādījis, veidojot stand-up comedy, jeb stāvizrādēs jau kopš 2009. gada. Iepriekš Liepājā viesojies ar dažādām izrādēm, kā piemēram, “Politika”, kura aktuāla bija 2015. gadā, “Viens” (2014), “Splendid” (2013), “Optimistika” (2012) un “Paranoja” (2011). Ņemot vērā, ka vakara izrādes biļetes tika izpirktas “zibenīgā” ātrumā, skatītājiem tika piedāvāta iespēja iegādāties uz papildizrādi. Jāņa Skuteļa stāvizrādes ieguvušas ievērojamu popularitāti, par to liecina tas, ka biļetes ne uz vakara izrādi pulksten 19:00, ne uz papildizrādi pulksten 15:00, iepriekšpārdošanā vairs nav pieejamas.

Brīvdienās, no piektdienas līdz svētdienai, tiks aizvadītas kārtējās spēles pilsētas basketbola čempionāta ietvaros. Piektdienas vakaru, cīnoties par uzvaru, aizvadīs "LSSS 2" un TK "Oga", kuru spēles sākums paredzēts pulksten 21:00. Sestdien, sākot no pulksten 13:00, spēkiem mērosies “Pāvilostas novads” un “Kraukļi”, nākamie laukumā dosies “Lesjofors” un “LPPP/Nīca”, bet dienas noslēdzošā spēle paredzēta starp “Ģeodēzists” un “Liepājas Universitāte” spēlētājiem. Savukārt svētdien, pirmā spēle starp “Kvartāls/Parabelum” un “Gavieze” sāksies pulksten 14:00, bet nākamie laukumā cīņu aizvadīs “Fēnikss” un “Promenade Hotel”. 12. janvārī un 14. janvārī pilsētas basketbola čempionāta spēles norisināsies LOC Arēnā, bet 13. janvārī atbalstītāji gaidīti LOC sporta zālē Nr.4., jeb volejbola zālē.

Svētdien, 14. janvārī, vairāku stundu garumā norisināsies Kurzemes ziemas čempionāts telpu futbolā. Šajā reizē laukumā spēkus salīdzinās U10 un U12 vecuma grupu jaunieši. Sacensības norisināsies LOC sporta zālēs Nr. 2.,3., sākot no pulksten 11:00 līdz 16:30.

Nedaudz vēlāk, pulksten 18:00, skatītāji aicināti atbalstīt TFK “Liepāja”, kuri Latvijas telpu futbola čempionāta 1.līgas ietvaros uzņems pretiniekus no FK "Tukums 2000" komandas. Spēles sākums svētdien, 14. janvārī, pulksten 18:00, LOC sporta zālēs Nr. 2.,3.

Lai relaksētos pēc saspringtās darba nedēļas un gūtu spēkus jauniem darbiem, aicinām apmeklēt LOC Baseins&SPA. Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās, ir atvērts no pulksten 9:00, SPA zona – no 10:00. Savukārt, tie, kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas.

Pievieno komentāru

Kultūra