Biedrības namā būs Vecgada balle

31. decembrī plkst. 22:00 Liepājas Latviešu biedrības nams vērs durvis apmeklētājiem, lai kopā pavadītu Veco gadu un sagaidītu Jauno 2013.gadu. Laimes liešana, šampanietis, svētku salūts un pārsteigumi pašā Liepājas sirdī – Latviešu biedrības namā!

Balles viesus ar līksmu koncertprogrammu sagaidīs visiem pazīstamais, izcilais trompetists un apburošās balss īpašnieks Andris Ābelīte, kā arī mūziķi Haralds Stenclavs, Gatis Ivans, Uģis Krūskops, Raivo Ozols un Vairis Nartišs. Atraktīvie mūziķi aicinās apmeklētājus  iesaistīties kopīgā Vecgada balles šovā un kļūt  par orķestra diriģentiem.

Pēc krāšņās svētku uguņošanas Rožu laukumā norisināsies LED party & DISCO night. Jaunā gada sākumu ieskandinās muzikālā apvienība no Rīgas Andra Ābelītes virsvadībā. Savukārt, jautros dejas ritmos līdz agram rītam apmeklētājus izklaidēs DJ Čiekurs, kura pavadījumā skanēs populārākie latviešu un ārzemju mūzikas hīti.

Zāles vizuālais noformējums zilo LED gaismiņu noskaņās apburs ikvienu balles apmeklētāju. Lai šis pasākums paliktu atmiņā,  pašus skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši sagatavotā fotostūrītī.

Jaungada naktī kopā ar  atraktīvo čigānieti katram būs iespēja izliet laimi, izzīlēt nākamā gada notikumus un veiksmes, kuras sola atnest Čūskas gads, kā arī  izspēlēt dažādas pārsteiguma spēles.

Sagaidīsim Jauno 2013.gadu ar dejām, iespaidīgu svētku uguņošanu un jautru kopābūšanu Liepājas Latviešu biedrības namā!

Biļetes un galdiņu rezervācija LLBN kasē vai pa tālruni 63423829.
          
Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Pievieno komentāru

Kultūra