Biedrības namā būs Valentīna dienas balle

12. februārī pulksten 20 Valentīna dienas balli Liepājas latviešu biedrības namā spēlēs grupa "Tequila Band", informē Biedrības nama pārstāve Madara Pūķe.

Ballē uzburt pasaules romantiskākās pilsētas – Parīzes – atmosfēru palīdzēs Liepājas cirka studija "Beztemata". Balles apmeklētājus sagaidīs Amors - īpaša, dzīvā skulptūra. Gluži kā tūristam, ikkatram būs iespēja nofotografēties pie skulptūras, pastāsta M. Pūķe.

Pārsteigumu būs sarūpējušas arī Liepājas baleta un deju studijas Austrumu deju izpildītājas.

Īpaši izveidotā Valentīndienas pastā "No sirds uz sirdi" ikvienam būs iespēja veltīt mīlas vārsmas, solījumus, komplimentus un sveicienus savam sirds āķītim vai kādai nupat sastaptai simpātijai.

Grupa "Tequila Band" repertuārā izpilda gan romantiskas un sapņainas melodijas, gan mūziku ar kantrī piesitienu. Grupa savu darbību uzsākusi 2003. gadā un līdz šim izdevusi divus albūmus „Kā Tev iet..?” un „Pēc svētdienas".  Mūziķi katru gadu uzstājas Bauskas kantrī mūzikas festivālā, festivālā Madonas "Kantrī krējums", kā arī citos mūzikas pasākumos Latvijā un Lietuvā. Dziesmu autors grupas līderis ir Juris Leimanis un kopā ar viņu grupā muzicē Juris Ārents, Elita Kolča, Imants Kalniņš, Jānis Rullis.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Biedrības nama kasē, tālrunis – 63423829.

Pievieno komentāru

Kultūra