Biedrības namā būs skatāma Liepājas raksturīgāko ainavu retrospekcija

Trešdien, 16. novembrī, pulksten 17 par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai, Liepājas Latviešu biedrības nama Galerijā tiks atklāta retrospektīva izstāde, kurā būs apskatāmas gleznas un zīmējumi no ilggadējā Liepājas plenēra ''Pilsēta un Jūra'', informē izstādes rīkotāji.

Gadu gaitā starptautiskais zīmētāju un gleznotāju plenērs ir izvērties par nozīmīgu Liepājas kultūras notikumu. Izliktā ekspozīcija dos iespēju redzēt un izvērtēt Liepājas vēsturisko pilsētainavu Vecliepājas, Jaunliepājas un Ezermales motīvos no 1996. līdz 2015. gadam. Izstādes mērķis ir pievērst liepājnieku uzmanību iepriekšējo paaudžu atstātajam mantojumam – vēsturiskajai pilsētas apbūvei, rosinot liepājniekus šo priekšteču atstāto mantojumu apzināt un saglabāt.

Izstādīto darbu autori ir: Aldis Kļaviņš, Irina Tīre, Pēteris Taukulis, Valdis Mackars, Andrejs Ģērmanis, Agnija Ģērmane, Silvija Meškone, Marina Afanasjeva, Alise Mediņa, Ginta Stavrovska, Maruta Eistere,Vilnis Bulavs, Mārtiņš Krūmiņš, Jānis Judins, Gunārs Lociks, Aivars Kleins un citi.

Izstāde būs apskatāma no 16. novembra līdz 4. decembrim Liepājas Latviešu biedrības nama Galerijā.

Pievieno komentāru

Kultūra