"Bērnu rīti" augustā Jūrmalas parkā būs ar ceļojošo cirku "Beztemata''

Augusta svētdienās Liepājas Kultūras pārvalde piedāvā apmeklēt “Bērnu rītus” kopā ar ceļojošo cirku “Beztemata”. Šīs vasaras jautrie un atraktīvie rīti norisināsies no pulksten 12.00 Jūrmalas parka bērnu laukumā. Mazajiem liepājniekiem un viesiem būs iespēja vērot dažādus neparastus cirka trikus un iesaistīties šo triku veidošanā.

Cirka „Beztemata” dalībnieki kā profesionāli cirka pasniedzēji darbojas dažādu projektu ietvaros arī  kā pasniedzēji cirka nometnēs, meistarklasēs Anglijā, Solsberijā, Dānijā, Nykobing Falster, Latvijā un Liepājā, informē Kultūras pārvaldes
Sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.

Cirks „Beztemata” ir regulāri piedalījies dažādos projektos, kas veicinājuši sabiedrības saliedētību, darbojoties gan ar dažādu tautību un sociālo slāņu bērniem un jauniešiem, gan cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – ļaujot katram justies iesaistītam un novērtētam.

“Bērnu rīti” programma augusta svētdienās:
5. augusts

Rotaļuzvedums “Ceļojums pa Liepāju”

12. augusts
Rotaļuzvedums ”Gar jūras krastu”

19. augusts
Rotaļuzvedums ”Dienvidkurzemes gals”

26. augusts
Rotaļuzvedums ”Pa Liepājas novada pilsētiņām”

Ceļojošais cirks “Beztemata” izspēlēs kopā ar bērniem izzinošus  rotaļu uzdevumus par Kurzemi. Uzvedumus caurvīs cirka triki, joki, stāsti un paralēli darbosies vizuālās darbnīcas, kurās tiks darinātas rotas, iekrāsotas jūrmalas smiltis un citas lietas.

Lūgums ņemt vērā, ka sliktu laikapstākļu dēļ brīvdabas pasākumi var tikt atcelti.

Pievieno komentāru

Kultūra