Bērniem piedāvā Leļļu teātra izrādes ar pamācošiem stāstiem 2

''Atsaucoties lielajai audzinātāju un skolotāju interesei, papildus jau ierastajai izrādei piektdien, pulksten 10, rādīsim vēl divas izrādes ''Eņģeļu pasakas'','' ziņo Liepājas Leļļu teātris.

24. novembrī, pulksten 10 un  25. novembrī pulksten 10 un 12 uz aizkustinošo, pamācošo stāstu par puisēnu, kurš sastrīdējās ar savu māmiņu un dusmās aizgāja no mājām. Viņa ceļā norisinājās dažādi notikumi, kuri lika puisēnam saprast dzīves patiesās vērtības. Tomiņa ceļā blakus visu laiku atradās eņģelis, kurš virzīja zēnu uz pareizā ceļa, ļaudams pašam saprast, ka māmiņa katram ir vismīļākā un vistuvākā. Šis stāsts ir vienlaikus gan nopietns un aizkustinošs, gan jautrs un nedaudz komisks.

Svētdien, 27. novembrī pulksten 12 Liepājas Leļļu teātrī tiks spēlēta bērnu iemīļotā izrāde ''Saldais sapnis''. Izrāde vēsta  par puisēnu, kuram ir sapnis kādās vecās, pamestās vējdzirnavās ierīkot vislabāko saldumu veikalu pasaulē. Šo sapni palīdz piepildīt viņa jauniegūtie draugi- pelikāns Lipekāns, Žirafe un mērkaķēns Ķitipers. 2005. gadā ''Spēlmaņu naktī'' šī izrāde bija nominēta kā gada labākā bērnu izrāde Latvijas profesionālajos teātros.

Svētdien, 27. novembrī, pulksten 16 aicinām visus piedzīvojumos kopā ar ''Ansīti un Grietiņu''. Izrāde veidota pēc visiem labi zināmās brāļu Grimmu pasakas motīviem. Šis ir viens no tiem stāstiem, kurš vienmēr būs aktuāls, jo ētiskās vērtības nekad nemainās. Stāsts ir par patiesu draudzību un uzticību, par to, ka vienam otru atbalsot var pārvarēt viss dažādākās likstas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Bob Williams

Vai jums ir aizdevums no uzticamu piegādātāju, ir jānorāda precīza summa, kas jums nepieciešams laiks bez stresa? Ja atbilde ir "Jā", tad tu esi pareizajā virzienā. Mēs piedāvājam aizdevumus vismaz $ 2, 000.00 ar maksimālo $ 100 million mārciņas, eiro. Ja ir interese, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu co.operateloanservice@gmail.com tālruņa numurs (+ 1-617 934 1393)
Mēs piedāvājam šādu veidu aizdevumus un daudz kas cits;
* Individuālie aizņēmumi (nenodrošinātu aizdevumu)
* Uzņēmuma aizņēmumiem (nenodrošinātu aizdevumu)
* Konsolidāciju aizdevumu
* Aizdevumu kombinācija
* Labiekārtošanas
* Ziemassvētku / Jaungada aizdevumu
Visas atbildes ir jānosūta uz šo e-pastu co.operateloanservice@gmail.com

pirms 4 gadiem, 2016.12.06 10:07

Charlie Hughes&Co

Get A Quick Loan With Low Interest. 

At Charlie Hughes&Co Loan Company, you get short and long term loan at a low interest rate. We offer different kinds of loan to individuals, businesses or companies at varied interest rate.
To put in a request, more information regarding rates and to understand our terms and conditions clearly. Contact us by email: 
loanmehughesco.org@gmail.com

pirms gada, 2019.06.20 16:25

Kultūra