Bērni un jaunieši aicināti izveidot Ziemassvētku apsveikumu Liepājai

Turpinot iesākto tradīciju, kad Liepājas pilsētas vizuālā tēla un Ziemassvētku noskaņas radīšanā tiek iesaistīti bērni un jaunieši, arī šogad tiek izsludināts zīmējumu konkurss ar devīzi "Brīnumainie Ziemassvētki Liepājā", informē Liepājas dome.

Zīmējumam par Ziemassvētku svinēšanu Liepājā un īpašo svētku noskaņu pilsētā jābūt veidotam krāsainā izpildījumā uz A4 formāta lapas, tas var būt izpildīts jebkurā tehnikā, izņemot datortehniku. Zīmējumā bērni aicināti rakstīt arī savu vēlējumu Liepājai un liepājniekiem Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.

Konkursā var piedalīties bērni un jaunieši līdz 16 gadu vecumam. Iesūtītie darbi tiks vērtēti vairākās vecuma grupās: pirmsskolas izglītības iestāžu grupa, 1.–3. klašu grupa, 4.­–6. klašu grupa, vecāko klašu grupa.

No izvēlētajiem zīmējumiem tiks veidoti Ziemassvētku apsveikumi Liepājai, kurus izvietos uz vides (afišu) stendiem Liepājā, kā arī tiks izveidoti kā Ziemassvētku apsveikuma kartiņas un publicēti pašvaldības informatīvajā izdevumā "Katram Liepājniekam" svētku numurā. Kā katru gadu, no konkursā iesniegtajiem darbiem tiks veidota izstāde domes vestibilā.

Darbus līdz 10. decembrim iesniegt Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Liepājas domē, Rožu ielā 6, zīmējuma otrā pusē norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu, pārstāvēto skolu vai bērnudārzu un kontaktinformāciju.

Iesniegtos darbus vērtēs žūrijas komisija pilsētas galvenā mākslinieces Agitas Ansules vadībā, katrā vecuma grupā izvēloties vairākus zīmējumus, kuru autori saņems pārsteiguma balvas no Liepājas domes.

Pievieno komentāru

Kultūra