"Bārtas kartupelis" arī šoruden noslēdz laivošanas sezonu

29. oktobrī Bārtas upē Nīcas novadā norisināsies šā gada pēdējās airu laivu sacensības „Bārtas kartupelis”, kuru galvenā balva kā allaž būs maiss ar kartupeļiem ziemai.

Lai rudens dienas padarītu jautrākas un interesantākas, “Sofijas laivas” aicina neiesūnot un piedalīties gadskārtējā kartupeļu maisa izcīņā, kas šogad notiks tuvāk civilizācijai, t.i. no Bārtas ciema tilta līdz Nīcas Jaunajam tiltam ar finišu “Upeskrastu” mājās.

Distances kopējais garums – 19km. Finišā visus laivotājus sasildīs omulīgā Ponijpirts un mūsu drauga Havjera Garsijas gatavotā maltīte no latvju gardumiem meksikāņu gaumē. Tāpat sacensību gaitā dalībnieki veiks papilduzdevumus, kas pārbaudīs viņu precizitāti „kartupeļu bimbambolā” un asinās prātu viktorīnā par un ap plašo Nīcas novadu. Kā jau minēts, labākie no labākajiem tiks pie kartupeļu maisa.

Diena būs gana interesanta, tāpēc pieteikumus, sacensību nolikumu un vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.sofijaslaivas.lv. Laicīgi piesakoties, dalības maksa ir lētāka. Uz tikšanos 29. oktobrī startā!

Pievieno komentāru

Kultūra