Baltijas tūres laikā Liepājā uzstāsies "Ewert and the Two Dragons"

Piektdien, 8. maijā, pulksten 23 Liepājas klubā „Fontaine Palace” uzstāsies viena no zināmākajām igauņu grupām „Ewert and the Two Dragons”. Koncerts būs daļa no apvienības Baltijas valstu koncerttūres, kurā grupa uzstāsies arī Pērnavā un Viļņā.

„Ewert and the Two Dragons” ir viena no aizvadīto gadu veiksmīgākajām Igaunijas mūzikas apvienībām, kas ieguvusi plašu atbalstītāju loku ārpus savas dzimtenes. Regulāra koncertēšana un smagais darbs ir beidzot atmaksājušies, un Latvijas ierakstu kompānijas paspārnē izdotais albums „Good Man Down” kļuva par vienu no visu laiku pārdotākajiem albumiem Igaunijā un ieguva daudzas mūzikas ierakstu balvas. Nesen „Ewert and the Two Dragons” laiduši klajā savu jaunāko albumu „Circles”, kurš pieejams visos Latvijas mūzikas veikalos un mūzikas straumēšanas interneta vietnē „Spotify”. Nesen grupa atgriezusies no trīs nedēļas ilgas koncerttūres ASV un pēc vairāku gadu pauzes atkal būs redzama uz „Fontaine Palace” skatuves, kur vairākkārt viesojušies ansambļa pirmsākumos. Grupa šogad jau ceturto reizi būs arī „Positivus” festivāla viesi, vēstīts "Fontaine Palace" mājaslapā.

„Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4, biļetes no 14. aprīļa pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Pirmo 100 biļešu cena – 10 eiro, vēlāk to cena paaugstināsies.

Pievieno komentāru

Kultūra