Austras istabā koncertēs Kristīne Sudmale-Locika un Kristaps Sudmalis

Ceturtdien, 23. augustā, pulksten 18 radošajā telpā "Austras istaba" notiks ikmēneša dziesminieku koncerts, kurā šoreiz sevi dziesmās atklās Kristīne Sudmale-Locika un Kristaps Sudmalis. Ieeja par ziedojumiem.

Sudmaļu ģimene labi zināma Liepājā un, pateicoties televīzijas raidījumam "Dziedošās ģimenes", pazīstama arī Latvijas mērogā. Kristīne un viņas brālis Kristaps rada dziļi jūtošas, trauslas un mīļas melodijas – dziesmas gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan arī dziesmas pateicībā Dievam. Dziesmu vārdus abi dziesminieki raksta paši vai arī izmanto sev tuvu dzejnieku tekstus, informē Austras istabas projektu vadītāja Inese Muižniece.

Kristīne un Kristaps – abi ir Austrasbērni, kuri gadiem ilgi koncertos un ikdienā bijuši blakus Austrai Pumpurei, iestudējot programmas un dodoties koncerttūrēs. Šodien Kristīne ir tā, kuras vadībā tiek veidotas Austrasbērnu koncertprogrammas, dziļi jūtot un sekojot Austras vēstījumam.

Ieeja pasākumā ir par ziedojumiem Austras biedrībai “Austras istabas” izveidei un labiekārtošanai, Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma apzināšanai un viņas ideju turpinājumam.

Pievieno komentāru

Kultūra