Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atvērs zinātnisko žurnālu "Scriptus Manet"

Trešdien, 17. februārī, pulksten 16 Liepājas Universitātes 227. auditorijā tiks atklāti Humanitāro un mākslas zinātņu žurnāla „Scriptus Manet” („Runātie vārdi pazūd, rakstītie paliek”) divi pirmie numuri, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Žurnāla atbildīgā redaktore Diāna Laiveniece ir gandarīta par paveikto: „Neviena universitāte nevar pastāvēt bez sava zinātniskā žurnāla. Tā ir iespēja autoriem divas reizes gadā šeit publicēt savus rakstus. Ir radīts kultūras produkts, kurā satiekas valoda, kultūra un māksla, kas katra par sevi nerada tādu kopiespaidu, kā šādā sintēzē. Žurnāls ir izdots augstā poligrāfiskā kvalitātē, un tā grafiskā dizaina un maketa autors ir Uldis Baltutis.”

Uz pasākumu tiek aicināti Liepājas skolu latviešu valodas, literatūras un mākslas skolotāji, Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes sadarbības partneri un nozares interesenti, kuriem būs iespēja tikties un diskutēt ar zinātniskā žurnāla veidotājiem, kā arī saņemt žurnāla eksemplāru.

Pievieno komentāru

Kultūra