Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atvērs ceturto Austras dziesmu burtnīcu "Imanta Kalniņa dziesmas"

Piektdien, 10. jūnijā, plkst.13 Liepājas pārstāvniecībā Rīgā notiks Austras dziesmu burtnīcas "Imanta Kalniņa dziesmas" atvēršanas pasākums, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

"Imanta Kalniņa dziesmas" ir ceturtā "Austras biedrības" izdotā "Austras dziesmu burtnīca". Līdz šim iznākušas burtnīcas "Mana tautasdziesma", "Austrasbērnu dziesmas" un "Mīļdziesmiņas".

Ceturtajā dziesmu burtnīcā tās veidotāji centušies saglabāt Kalniņa dziesmu pirmvariantus, kādi tie saglabājušies daudzos un dažkārt grūti salasāmos rokrakstos Austras Pumpures personīgajā arhīvā, atsevišķos gadījumos pievienojot tikai komponista vēlāk piekomponētās priekšspēles un starpspēles. Burtnīcā iekļautās dziesmas ir tādā formā, kādā tās skanēja un vēl joprojām skan Pumpures koncertos, informēja pašvaldība.

Dziesmu burtnīcu "Imanta Kalniņa dziesmas" finansiāli atbalstījusi Liepājas Kultūras pārvalde. Burtnīcas sastādītāja ir Pumpure, redaktors — Andris Mičulis. Nošu salikumu veidojusi Silvija Silava, māksliniecisko iekārtojumu — Sandra Lipska, bet vākam izmantota Alda Kļaviņa grafika. Atvēršanas pasākumā piedalīsies dziesmu burtnīcas veidotāji, kā arī citi dziesmu burtnīcas redakcijas palīgi un domubiedri.

No 13. jūnija, Austras dziesmu burtnīcas "Imanta Kalniņa dziesmas" būs arī nopērkamas.

Pievieno komentāru

Kultūra