Atsāksies Liepājas pilsētas amatieru boulinga čempionāts

Otrdien, 11. septembrī, pulksten 18 Liepājas izklaides un atpūtas centrā "Dzintara Boulings" atsāksies Liepājas amatieru boulinga čempionāts, ko organizē atpūtas un izklaides centrs “Dzintara boulings” sadarbībā ar Liepājas pilsētas sporta pārvaldi, informē "Dzintara Boulinga" mārketinga un reklāmas pārstāvis Kristaps Ruicēns.

Tiks aizvadīts pēc kārtas 5. sezonas posms un kopvērtējumā redzams, ka par augstākajām vietām cīnās uzreiz vairāki ķegļu spēles entuziasti. Pēc aizvadītas sezonas pirmās puses līderos izvirzījies Pāvels Goroškovs ar 29 punktiem, kurš līdzšinējos posmos allaž bijis godalgoto trijniekā. No viņa četrus punktus atpaliek Juris Kibaļčičs un Konstantīns Solovjovs. Bet turpat blakus arī ir Kristaps Ruicēns ar 20 punktiem un Edmunds Milašus ar 19. Jāpiezīmē, ka iegūtie ieskaites punkti katram spēlētājam kalpos kā handikaps sezonas pēdējā posma priekšsacīkstēs. Finālā punkti atkal dzēsīsies un tas nozīmē, ka par čempiona titulu var cinīties ikviens, pat tie, kuri vēl nav ieguvuši ieskaites punktus.

5. posma veicināšanas balvas turnīra labākajiem spēlētājiem piedāvās tirdzniecības nams “Kurzeme”, kinoteātris "Cinamon Balle", "Blue Shock Race" un jaunatvērtā Dzintara boulinga 2. stāva picērija "Strike Pizza". Reģistrēšanās čempionāta posmam 11. septembrī klātienē no pulksten 17.30. Dalības maksa EUR 10,50. Bumbu un apavu īre iekļauta cenā.

Pievieno komentāru

Kultūra