Atklāta festivāla "Līvas ciems" mājaslapa 1

Festivālam "Līvas ciems" izveidota mājaslapa www.livasciems.lv, informē Liepājas Kultūras pārvalde. Mājaslapas atklāšanas datums izvēlēts par godu Liepājas vārda dienai, kas ikgadēji tiek atzīmēta 4. aprīlī. Festivāla "Līvas ciems" nosaukums simboliski saistās ar šo pilsētai nozīmīgo datumu, jo Liepājas vārds ir cēlies tieši no senā Līvas ciema.

Jau ziņots, ka 20. - 22. maijā Liepājā jau devīto reizi notiks viens no vērienīgākajiem tradicionālās kultūras pasākumiem Latvijā – festivāls "Līvas Ciems".

Festivāls būs ļoti daudzpusīgs, ietverot sevī mākslu, amatniecību un etno mūziku. Ņemot vērā festivāla apmērus un jauninājumu - etno mūzikas festivālu "Liiv Riek", organizatori nolēma, ka ir pienācis laiks pirmo reizi festivāla vēsturē izveidot mājaslapu.

Mājaslapas apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar festivāla plānotajām aktivitātēm, aprakstiem un personāžiem, kuri ir apstiprinājuši savu dalību. Varēs uzzināt arī mūziķu viedokli par dalību festivālā "Liiv Riek", apskatīt  festivāla "Līvas Ciems" iepriekšējo gadu spilgtākos mirkļus fotoattēlos un uzzināt vairāk par pašu pilsētu.

Mājaslapā informācija pieejama arī angļu valodā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra