Atklāta desmitā pastaigas "Tiksimies Rožu laukumā!" sezona

Jau desmito gadu liepājniekiem un pilsētas viesiem vasaras sezonā ir patīkama iespēja kopā ar profesionālu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu pilsētas centru.

Tās laikā var skatīt Liepājas panorāmu no Sv. Trīsvienības katedrāles torņa, izbaudīt romantisko ieliņu burvību un uzzināt ar tām saistītos vēsturiskos un mītiskos nostāstus.

Pastaiga  "Tiksimies Rožu laukumā!" notiek katru dienu, un pulksten 14 gids ar tradicionālo pazīšanās zīmi – Liepājas karodziņu – jūs gaidīs Liepājas sirdī – Rožu laukumā. Ekskursijas noslēgums ir restorānā "Pastnieka Māja" vai "Libava" ar atspirdzinošu pārsteigumu.

Jau trešo gadu Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedāvā arī vienas dienas ekskursijas Liepājas apkārtnē un Kurzemes skaistākajās vietās. Sestdien, 16. jūnijā, ikvienam ir iespēja zinošās un atraktīvās gides Sandras Hermeres vadībā doties uz Priekuli ekskursijā "Nenovērtētā Lejaskurzeme", bet nākamā ekskursija būs 30. jūnijā "Durbes novada noslēpumi". Sīkāka informācija par plānotajām vasaras ekskursijām atrodama http://www.liepajaturisms.lv/ vai Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, tālrunis uzziņām 63480808  vai 29402111.

Pievieno komentāru

Kultūra