Atklās izstādi "Liepājas balsis"

Otrdien, 1.martā, sākoties Liepājas dzimšanas dienas mēnesim, Liepājas tirdzniecības centrā “Ostmala” atklās izstādi “Liepājas balsis”, kurā kā mazie, tā lielie liepājnieki veltījuši savus zīmējumus Liepājai 391. dzimšanas dienā. Izstādē ikviens varēs pārliecināties par to, ka liepājnieki sadzird savu pilsētu visdažādākajos veidos, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Kopumā tika iesniegti 194 zīmējumi no dažādām Liepājas skolām un bērnudārziem, kā arī indiviuāli darbi un pat kopdarbi, kuros vecāki radījuši neparastus un skaistus zīmējumus kopā ar savām atvasēm. Liepājas Kultūras pārvalde pateicas ikvienam, kurš dāvājis savu radošuma dzirksti pilsētai svētkos un aicina apmeklēt izstādi no 1. līdz 20. martam.

Kā ziņots iepriekš, februārī Liepājas Kultūras pārvalde sadarbībā ar radošās pilnveides studiju “Mākslas Pasāža RADI” aicināja iesniegt zīmējumus par tēmu “Liepājas balsis”. Radošie liepājnieki tika lūgti ieklausīties Liepājas ikdienā – dziedošos putnos, šalcošā vējā, bangojošā jūrā, braucošā tramvajā – un attēlot dzirdēto zīmējumā. Atbilstošākie zīmējumi izmantoti pilsētas svētku noformējumam, pielāgojot tos skatuves dekorācijām, video projekcijām un vides reklāmām.

Liepājas dzimšanas dienā, 18.martā pulksten 20 ikviens liepājnieks un Liepājas viesis aicināts pulcēties stāvlaukumā pie koncertzāles “Lielais dzintars”, lai svinētu svētkus kopā ar grupu “Tumsa” un koncerta noslēgumā ap pulksten 21.20 baudītu svētku uguņošanu.

Pievieno komentāru

Kultūra