Astrologs: 1. janvāris - nelabvēlīgs svinībām

Sertificēts astrologs Kristaps Baņķis vērš uzmanību, ka šogad gadumija 31. decembris un attiecīgi 2013. gada 1. janvāris nav īpaši vēlīgs svinībām un Jaunā gada sagaidīšanai. Šogad 1. janvārī ir iegrozījies Čika laikā un vielaicīgi tā ir arī tumsnējā un problēmas izceļošā 19. Mēness diena, ar ko ne visi tiekot galā.

"Skaidrs, ka varat apskatīties salūtu, pavakariņot, vairoties no alkohola un gaļas lietošanas, kas 19. Mēness dienā parasti atstāj jūtams sekas organismā. Un mana ieteikums, ņemot vērā zvaigžņu stāvokli un Mēness kalendāru, nesvinēt 1. janvāri!" mudina Kristaps Baņķis.

"Šogad "augšas 1. janvārī ir iegrozījušas Čika laiku jeb Tukšo laiku līdz plkst. 19:35. Turklāt „piedāvājumā iekļauta arī tumsnējā un problēmas izceļošā 19. Mēness diena, ar ko ne visi tiek galā," piekodina astrologs.

Ir taču zināma kopsakarība, kuru mēdz attiecināt gan uz Jaungadu, gan arī uz jebkuru citu sākumu - "kā uzsāksi, tā aizies!, tāpēc Kristaps Baņķis jau savlaicīgi mudina izplānot nākamā gada sākumu, vienlaicīgi atgādinot par nepieciešamību būt ļoti piesardzīgiem.

Kristaps Baņķis arī kā astrologs atgādina, ka no astroloģijas viedokļa gadumija nav saistāma ar nekādu zīmīgu Visuma projicētu notikumu. "Jaunā gada atnākšanus tikpat labi var nosvinēt gan 31.decembrī vai jau 2.janvārī, kas aktīviem svinētājiem būtu daudz piemērotāks un harmoniskāks.

Astroloģiskais gads un jauns cikls sākas Pavasara Saulgriežos līdz ar Saules pāreju Auna zīmē 20.03.2013. plkst. 13:02. To kalendārā var atzīmēt kā vissvinamāko dienu.

Savukārt Austrumu gada sākums ir mainīgs laiks, kas mainās līdz ar pirmo jauno Mēnesi Ūdensvīra zīmē. Šogad viedās ūdens Čūskas gadu sagaidīsim 10.02.2013. plkst. 9:20.

Plašāk par to var lasīt http://www.horoskopi2013.lv.

Un, protams, katrs individuāli svin savu gada sākumu. Par šādu gada plānu parūpējušies arī www.astrologi.lv, piedāvājot pakalpojumu "Kā sagaidīt dzimšanas dienu."

Pievieno komentāru

Kultūra