Ar plašu mūzikas programmu Rīgā tiks atklāta Latvijas 1. Rokkafejnīca – Reiterna nams

Jau ziņots, ka Vecrīgā, Mārstaļu ielā 2/4 vēsturiskā ēkā – Reiterna namā – atvērta līdz šim tikai Liepājā esošā Latvijas 1. Rokkafejnīca. Jau šobrīd tās durvis ir atvērtas apmeklētājiem, taču 9., 10. un 11. februārī notiks vērienīgi atklāšanas pasākumi, kad nama viesiem tiks atklātas visas paredzētās telpas. Trijos stāvos uz divām skatuvēm turpmāk tiks rakstīta Latvijas 1. Rokkafejnīcas vēsture arī galvaspilsētā, informē klubs "Pablo".

Atklāšanas pasākumu sērija sāksies ceturtdien 9.februārī pulksten 22, kad uz Rokkafejnīcas Lielās skatuves muzicēs grupas The Soul Scouts un Screampiece no Rīgas, kā arī grupa Deep Silence no Liepājas.

Piektdien, 10.februārī muzikālo saturu veidos mūziķi, kuru vārdi cieši sasieti Liepājas pilsētu. Uz Reiterna nama Lielās skatuves notiks mūziķa Igo koncerts, savukārt, pēc tam atklāšanas svētku turpinājums uz šis skatuves tiks nodots grupas The Hobos rokās. Piektdienas naktī tukša nestāvēs arī Mazās skatuve Reiterna nama pagrabā, uz tās muzicēs vēl viens liepājnieks – Edijs Šnipke.

Latvijas 1. Rokkafejnīcas – Reiterna nama atklāšanas svētki kulmināciju sasniegs sestdien, 11.februārī, kad uz Lielās skatuves notiks Rokkafejnīcas draugu koncerts. Šobrīd zināms, ka tajā piedalīsies Aivars Brīze, Fēlikss Ķiģelis, Ainars Virga, Olga Rajecka, Aija Andrejeva un Putnu balles dalībnieki. Kārtīgu pasaules roka klasiku un labākās Latvijas roka dziesmas visas nakts garumā spēlēs Edijs šnipke un viņa grupa.

Uz Mazās skatuves, Reiterna nama pagrabā – tai pat laikā – muzicēs Ūdrītis un Ilona Balode.

Plašās un daudzveidīgās telpas, kuru interjeru veido Latvijas mūziķu, grupu un izpildītāju relikvijas, ļaus apmeklētājiem izbaudīt gan kārtīga rokkoncerta sajūtas, gan atrast romantiski klusu vietu, gan ļauties apcerei, nolūkojoties uz Vecrīgas šarmantajiem jumtiem pa kādu no ši unikālā nama logiem. Tāds arī turpmāk ir Rokkafejnīcas nosprausts ceļš – rīkot dažāda rakstura muzikālus pasākumus, kuros galveno šī stāsta varoni – mūziku – papildina citas mākslas, piemēram, kino, teātris un citas.

Šonedēļ pirmoreizi tiks ieskandināta jaunizveidotā skatuve Reiterna namā – Rokkafejnīcas Lielā skatuve. Piektdien, 2. februārī uz tās muzicēs grupa T-Band un Ufo, savukārt, sestdien 3.februārī – liepājnieku apvienība Stendera ielas zēni un mūziķis Edijs Šnipke.

Pievieno komentāru

Kultūra