Ar lieliem panākumiem turpinās LSO koncertcikls skolu jaunatnei

No šodienas līdz piektdienai Liepājas skolās turpinās Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) koncertcikls skolu jaunatnei Laikmetu kodi mākslā un mūzikā. Šonedēļ pavisam 11 seansos skolām tiek piedāvāta šī cikla otrā koncertlekcija, kas veltīta rokoko stilam.

Koncertlekcijas ar bagātīgu vizuālo materiālu un saistošu stāstījumu vadīs LSO fagotu grupas koncertmeistars un pieredzējis pedagogs Dzintars Jurgelaitis. Koncertlekcijā piedalīsies arī solisti – vijolniece Ilze Zariņa, trompetists Jānis Ivuškāns un oboju duets Mārtiņš Zālīte un Katrīna Švalbe.
 
"Pēc šī koncertcikla ir pārsteidzoši liels pieprasījums. Diemžēl saspringtā grafika un laika trūkuma dēļ šosezon nevaram apkalpot visas Liepājas un tās apkārtnes izglītības iestādes. Cerēsim, ka nākošgad mums izdosies skolu koncertus piedāvāt arī tām skolām, kas šogad palikušas aiz borta," stāsta LSO vadītājs Uldis Lipskis.

Atgādinām, ka septembrī LSO aizsāka vērienīgu koncertlekciju ciklu skolu jaunatnei, ko šosezon četrās koncertlekcijās par zīmīgiem laikmetiem mūzikā un mākslā klausīsies Liepājas un tās rajona skolu jaunatne, kā arī bērnudārzu audzēkņi. Cikla Laikmetu kodi mākslā un mūzikā koncertlekcijas šajā mācību gadā izskanēs vēl janvārī un aprīlī.

Pievieno komentāru

Kultūra