Ar latviešu komponistu Ziemassvētku dziesmām Liepājā viesosies projekts "Tev tuvumā"

16. decembrī pulksten 16 Liepājas Sv. Jāzepa Romas katoļu katedrālē viesosies projekts "Tev tuvumā", kurš pērn debitēja Latvijas mūzikas apritē. Tajā apvienojušies aktieris Artūrs Skrastiņš, mūziķi Ieva Kerēvica un grupa  "Putnu Balle", kopīgi ierakstot un Latvijas dievnamos izpildot Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas akustiskās mūzikas izpildījumā.

Pēc pagājušajos Ziemassvētkos piedzīvotajām sajūtām, mūziķi nešaubījušies, ka iesāktais jāturpina. Arī šogad programmā skanēs latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmas.  Šobrīd mūziķi strādā skaņu ierakstu studijās, līdztekus jau zināmām dziesmām tiek gatavoti vairāki pirmatskaņojumi.

"Tev tuvumā" koncertos šogad īpašā viesa statusā piedalīsies mūziķis Arnis Mednis. Vēl vairāk, mūziķis sarūpējis īpašu Ziemassvētku dāvanu sava talanta cienītājiem. Proti, koncertos Arnis Mednis izpildīs ne tikai senāk rakstītās, bet arī pavisam jaunu savu dziesmu. Piedaloties Arņa kolēģim Raimondam Macatam, šobrīd notiek darbs pie tās ieraksta.

Tā ir pirmā viņa radītā dziesma pēc pārciestā insulta un garā atveseļošanās posma. Projekta "Tev tuvumā" veidotāji un mūziķis ir pārliecināti, ka tas būs īpašs notikums gan koncertu klausītājiem, gan pašam mūziķim.

"Ceru un ticu, ka izdosies uzburt un dāvāt klausītājiem brīnišķīgas sajūtas skaistajā Ziemassvētku laikā", par gaidāmo viesošanos Latvijas dievnamos priecājas Arnis Mednis.

Šogad projekta veidotāju komandā piedalās arī liepājniece Maija Kalniņa. Koncertos skanēs īpaši šim projektam radīta dziesma ar Maijas Kalniņas vārdiem un mūziķa, producenta Ginta Stankeviča mūziku. Jāpiemin, ka Gints ir mūzikas autors tādām dziesmām kā "Tici vai nē" un grupas "Putnu balle" populārajai dziesmai "Divi eņģeļi".

Zināms, ka projekts "Tev tuvumā" decembrī viesosies arī Jelgavas, Kuldīgas, Rīgas, Valmieras, Cesvaines, Kuldīgas un Saldus un Dobeles dievnamos.

Saldū 21. decembrī notiekošo koncertu filmēs un demonstrēs LNT Ziemassvētku vakarā.

Nākot uz koncertu, aicinām līdzi ņemt pašadītus cimdus, cepures, šalles vai zeķes! Labās lietas ar vietējo pašvaldību sociālo dienestu gādību nodosim tiem, kuriem šoziem ir īpaši auksti!

Biļetes iegādājamas "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās! Biļešu cena – Ls 4,-. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra