Ar izbraucienu sezonu atklās Antīko auto kluba padomju tehnikas sekcija

Sestdien un svētdien norisināsies tradicionālais antīko automobiļu kluba Padomju Tehnikas Sekcijas atklāšanas brauciens Rīga - Pāvilosta - Rīga, aģentūru BNS informēja pasākuma rīkotāji.

Antīkie automobiļi brauciena laikā viesosies Ozolpilī, Pedvāles brīvdabas mākslas muzejā, Liepājas karostas cietumā, bet noslēguma pasākumi notiks Pāvilostā. Brauciena ietvaros notiks foto orientēšanās, konkursi, sacensības.

Tāpat kā citus gadus, arī šajā braucienā ir aicināti piedalīties padomju tehnikas auto īpašnieki no visas Latvijas. Antīko auto noslēguma brauciena starts tiks dots Rīgā, plkst.9.30 pie "SKY" lielveikala, K.Ulmaņa gatvē 122 Rīgā. Dalībnieku reģistrācijas sākums plkst.8.30.

Brauciena sauklis – temats – "Nacionālās zvejas īpatnības". Attiecīgi auto un ekipāžu noformējums šai tēmai

Sestdien no plkst.10 līdz 11 braucamrīki un jautrās ekipāžas būs apskatāmas Ozolpilī, Smārdes pagastā, no plkst.12 līdz 14 auto skatītāju vērtējumam pieejami Pedvāles brīvdabas mākslas muzejā.

Pāvilostas pilsētas svētku parādes brauciens paredzēts plkst.16, savukārt liepājniekus auto iepriecinās svētdien no plkst.12 līdz 14 Liepājas karostas cietuma teritorijā.

Antīko automobiļu klubs dibināts 1972. gadā ar mērķi popularizēt auto un moto tehnikas vēsturi, kā arī apvienot seno braucamrīku entuziastus, kas atrod un restaurē interesantākos Latvijā un citās valstīs ražotos senos spēkratus kā tehnikas kultūrvēsturiskas vērtības. Antīko automobiļu klubs regulāri rīko un piedalās dažādos seno spēkratu salidojumos, rallijos un citās aktivitātēs gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Pievieno komentāru

Kultūra