Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apvienotās Karalistes horeogrāfs, dīdžejs pasniegs deju nodarbības Liepājā

No 3. līdz 8. septembrim Liepājā viesosies dīdžejs, horeogrāfs Deivids Dankans no Apvienotās Karalistes, sniedzot Liepājas jauniešiem deju nodarbības un ar performancēm, flešmobiem uzstājoties dažādos vietējos Liepājas kultūras pasākumos, informē Liepājas Jaunatnes centra sabiedrisko attiecību speciāliste Daira Kārkliņa.

Pasniedzējs un mākslinieks ar skatuves vārdu DJ Booma iedvesmojis Liepājas jauniešus Liepājas Jaunatnes centra organizētajā jauniešu apmaiņas projektā "VIBES 2011", kas norisinājās augusta sākumā Nikobingas pilsētā, Dānijā.
    
Mākslinieka viesošanās ir apmaiņas projekta jauniešu pašiniciatīva ar Liepājas Jaunatnes centra atbalstu.

Deju nodarbības un gatavošanās performancēm, flešmobiem notiks vakaros pēc plkst.18 Liepājas 10.visusskolas zālē, savukārt nodarbību rezultātus liepājnieki varēs vēros  dažādos vietējos kultūras pasākumos, tirdzniecības centros, ar noslēguma pasākumu kādā no Liepājas nakstsklubiem.

DJ Booma ir netikai profesionāls horeogrāfs, kas pasniedz break dance, ielu deju, baletu un laikmetīgo deju ar hiphop elementiem, bet arī ir mūziķis un dīdžejs.

Nodarbības būs par maksu, lai segtu mākslinieka ceļa un uzturēšanās izdevumus.

Galvenais vizītes organizators Ēriks Veits aicina pieteikties interesentus uz nodarbībām pa e-pastu amors2@inbox.lv (arī kontaktinformācija). Vietu skaits ir ierobežots.

Pievieno komentāru

Kultūra