Aprīlī Karostas cietums būs atvērts Lieldienās un nedēļu nogalēs

Karostas cietums aktīvi gatavojas jaunajai tūrisma sezonai. Šis gads Karostas glābšanas biedrībai un Karostas cietumam ir īpašs, jo aprit 10 gadi kopš Karostas cietumā notika pirmā realitātes izrāde "Aiz restēm", ar kuru aizsākās Karostas cietuma darbība tūrisma jomā, informē Karostas glābšanas biedrība.

Šobrīd cietuma kolektīvs aktīvi strādā – uzpoš cietuma telpas, atjauno Karostas cietuma muzeju, kā arī veido jaunus piedāvājumus, stāsta Monta Krafte.

Aktīvā sezona, kā parasti, cietumā sāksies 1. maijā, kad tiks gaidīti katru dienu no pulksten 10 līdz 18, bet jau aprīlī cietums būs atvērts nedēļas nogalēs no pulksten 11 līdz 16. Karostas cietums apmeklētājus gaidīs arī Lieldienās, 6., 7. un 8. maijā, no pulksten 11 līdz 16.

Jauno sezonu Karostas cietums uzsāks ar nebijušām ekspozīcijām un jauniem tūrisma piedāvājumiem. Karostas glābšanas biedrība šogad ir aktīvi piedalījusies dažādos projektu konkursos. Piesaistītais līdzfinansējums dos iespēju vasarā rīkot vairākus bezmaksas pasākumus – brīvdabas izstādes, publiskās lekcijas, radošo foto nometni, koncertu u.c.

Pievieno komentāru

Kultūra